Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatMaj 28 2018 03:23:53 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2018/2019Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2018

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
„Czy ktoś tu mówił o porodzie?”

Już po raz drugi w tym roku szkolnym gościliśmy Magdalenę Łakomską, absolwentkę naszego Liceum, studentkę II roku położnictwa na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Spotkanie, w którym uczestniczyły klasy IIa i IIIc, zorganizowała 9 lutego br. pani Aneta Szaczkowska.

Czytaj więcej...
Zmagania chemików (Alchemików?)

Dnia 7 marca 2018 roku o godzinie 8:00 w naszej szkole odbył się, po raz pierwszy, Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik", którego koordynatorem była pani mgr inż. Anna Pajdak. W zmaganiach wzięło udział 40 uczniów z wszystkich klas o profilu biologiczno-chemicznym.

Czytaj więcej...
„Czupurek” – czyli o typowo ludzkich zachowaniach na… wiejskim podwórku

Spektakl, który obejrzeliśmy 2 marca w Ząbkowickim Domu Kultury, został przygotowany przez Stowarzyszenie Animatorów Kultury. Mieliśmy okazję podziwiać nasze koleżanki z Liceum: Maję Bednarz /IId/, Weronikę Kudryńską, Weronikę Wójcik i Aleksandrę Dulębę /IIb/.

Czytaj więcej...
Najlepsi nagrodzeni i wyróżnieni Krzywymi Wieżami

Po raz kolejny mamy przyjemność odnotować, że wśród nominowanych, wyróżnionych i oczywiście laureatów nagrody Burmistrza Ząbkowic Śląskich znaleźli się nasi nauczyciele, uczniowie i absolwenci. Krzywe Wieże za osiągnięcia w 2017 roku otrzymały osoby, które w różnych dziedzinach odniosły sukcesy bądź swoją pracą przyczyniają się do promocji miasta i regionu.

Czytaj więcej...
Be smart, have fun, taste the UK test

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co oznacza słowo bobby? Jaki jest symbol Wielkiej Brytanii? Kto urodził się w Stradford-upon-Avon? Jaka ryba najczęściej jest podawana z frytkami? Która z piosenkarek zespołu Spice Girls nosiła przydomek Posh? Na te i wiele innych pytań musieli odpowiedzieć uczestnicy konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...
Osobiste wyznania bohaterek i młodej pisarki

Dnia 26.02.2018 r. z inicjatywy pani Urszuli Zachary odbyło się w auli Liceum spotkanie literackie promujące najnowszą książkę pani Sylwii Winnik pt. ,,Dziewczęta z Auschwitz" (uczennicy naszej polonistki).

Czytaj więcej...
Piękne zabytki, super integracja, wielkie doświadczenie, niezapomniany wyjazd, czyli EUROSCOLA 2018

Euroscola to konkurs z wiedzy o Unii Europejskiej skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce. Główną nagrodą jest dofinansowanie wizyty w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, gdzie odbywa się spotkanie zwycięzców Euroscoli z całej Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...
Uczniowie wybierali uczniów

Kończy się kadencja obecnego Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia, dlatego 27 lutego br. w naszym Liceum zostały przeprowadzone wybory do tych organów.

Czytaj więcej...
Znamy się lepiej – druga część zajęć integracyjnych

W listopadzie 2017 uczestniczyliśmy w kilkugodzinnych spotkaniach, które miały ułatwić wzajemne poznanie. Zajęcia integracyjne organizowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ząbkowicach Śląskich. Prowadzącymi byli specjaliści: pani Lucyna Ptak (pedagog) oraz pan Piotr Sakwerda (psychoterapeuta). W lutym 2018 wszystkie pierwsze klasy wzięły udział w drugiej odsłonie tych zajęć.

Czytaj więcej...
Licealista Ząbkowickim Wicemistrzem Ortografii 2018

Poliizobutylen, Borzobohaty, Polskie Towarzystwo Herladyków czy też Puszcza Wrzańska – to jedynie parę wyrazów, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy cyklicznego dyktanda, tym razem o miano Ząbkowickiego Mistrza Ortografii 2018.

Czytaj więcej...
O miłości słowem i muzyką

Po raz czwarty w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbył się koncert pt. „Miłość niejedno ma imię”, którego inicjatorką i reżyserką jest pani Magdalena Halikowska.16 lutego br. tak jak w poprzednich latach, motywem przewodnim była miłość w różnych odsłonach. Wykonawcy zaprezentowali się, recytując, śpiewając (w języku polskim oraz rosyjskim), a nawet grając na instrumentach utwory o tematyce miłosnej.

Czytaj więcej...
Strona 4 z 107 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Copyright © 2015
1530397 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: