Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatCzerwiec 24 2018 20:19:44 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2018/2019Inspektor Danych Osobowych

Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2018

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Być ... „Odcieniem miłości”

Temat „miłość” można ugryźć na wiele różnych sposobów, wzbudzających większe lub mniejsze poruszenie. Niektórzy o niej mówią, inni piszą, ale są też tacy, którzy wolą ją wyśpiewać. Jeżeli śpiewać o miłości, to dlaczego po polsku? Przecież to nudne... Dlaczego by nie spróbować na przykład po rosyjsku?

Czytaj więcej...
Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego?

Niemiecki to język urzędowy w Niemczech, Austrii, Belgii, Liechtensteinie, Luksemburgu oraz w Szwajcarii. Za ojczysty uważa go ponad 105 mln ludzi na całym świecie.

Czytaj więcej...
Wizyta Biskupa świdnickiego

11 kwietnia 2018 r. w naszej Szkole gościł Biskup Ignacy Dec w związku z odbywającą się raz na pięć lat tzw. wizytacją kanoniczno-duszpasterską, kiedy to biskup diecezjalny odwiedza chrześcijańskie parafie, poznając również znajdujące się na ich terenie szkoły, placówki różnych urzędów, instytucji czy organizacji.

Czytaj więcej...
Refugee znaczy uchodźca

Klasy Ia i Ic oraz IIa i IIb brały udział w zajęciach zorganizowanych przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz fundację Refugee.pl na temat sytuacji obcokrajowców na terenie Polski.
9 kwietnia br. szkolenie pt. „Uchodźcy i imigranci - fakty i mity” poprowadziły cztery osoby, które w przystępny i ciekawy sposób przekazały informacje oraz ciekawostki na ten temat.

Czytaj więcej...
Zakochane w śpiewie i poezji

Ostatni, trzynasty Wieczór Muzyczny Stowarzyszenia Przyjaciół Biblioteki Pedagogicznej „Libra” odbył się 6 kwietnia w Restauracji „Dolnośląska”. Pierwsze spotkanie miało miejsce w 2005 roku. Pomysłodawczynią i organizatorką tego literacko-muzycznego wydarzenia jest pani Elżbieta Horowska – od wielu lat zawodowo związana z Biblioteką Pedagogiczną w Ząbkowicach Śląskich.

Czytaj więcej...
„W praktyce najlepsi”

Uczniowie klas 2c i 3d pod opieką pani Jolanty Maziarz i pani Doroty Wołyniec 6 kwietnia 2018 r. uczestniczyli w Dniu Otwartym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Czytaj więcej...
„Piosenka jest dobra na wszystko”

Wzięłam udział w XXII Festiwalu Piosenki Międzynarodowej w Bystrzycy Kłodzkiej, zorganizowanym przez tamtejsze liceum i ośrodek kultury 6 kwietnia 2018 r.

Czytaj więcej...
Nastolatka jak inne...?

5 kwietnia uczniowie naszego Liceum mieli okazję wyjechać na spektakl pt. „Panna Nikt” do Wrocławskiego Teatru Współczesnego. Mimo że sztuka była skierowana głównie do młodzieży, ponieważ poruszała trudne tematy dotyczące dojrzewania, także panie: wicedyrektor Mariola Hajduk, nasza polonistka Urszula Zachara oraz pani Elżbieta Wąż oglądały ją z dużym zainteresowaniem.

Czytaj więcej...
Ranking wypożyczeń: luty – marzec 2018 roku

W powietrzu czuć już powiew wiosny, nieubłaganie zbliżają się też matury. Tylko patrzeć, jak zakwitną kasztany…

Czytaj więcej...
Gorący barszczyk

Gdy ktoś wypowiada słowo BARSZCZ, od razu zapala się w mojej głowie czerwona lampka i ślinka cieknie, bo myślę o bożonarodzeniowej potrawie, której jestem wielkim fanem. Ostatnio jednak barszczu nie kojarzę tylko z polską kuchnią, ale też z polską łąką.

Czytaj więcej...
Pielgrzymka maturzystów 2018

Dnia 16.03.2018 roku maturzyści z naszego Liceum udali się wraz z panią Anetą Klinke – Osadnik, wychowawcami i nauczycielami na coroczną pielgrzymkę do Częstochowy. Pomimo początkowych trudności z transportem, wszystkim zainteresowanym udało się bezpiecznie dotrzeć na czas.

Czytaj więcej...
Strona 4 z 109 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Copyright © 2015
1549610 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: