Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatWrzesie 15 2019 11:59:05 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2018/2019Inspektor Ochrony Danych

Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2019

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Poczuliśmy chemię do chemii

Dnia 11 lutego 2018 roku odbyły się w naszej szkole pierwsze zajęcia rozwijające z chemii. Projekt miał na celu poszerzenie naszej wiedzy dotyczącej tego przedmiotu. W projekcie uczestniczyło dziesięć osób z klasy 2a, a także dwie osoby z klasy pierwszej. Zajęcia były prowadzone przez panią mgr inż. Annę Pajdak.

Czytaj więcej...
LICEALISTKA Z PASJĄ — ANIA ŁATA O TYM, DLACZEGO WARTO GRAĆ NA GITARZE

Muzyka jest czymś niezwykłym, pokazuje to, jakimi ludźmi jesteśmy… Wyraża to, co naprawdę chcemy powiedzieć, pokazuje to, co naprawdę czujemy. Muzyka jest jak balsam dla naszych uszu, to forma, która przemawia do naszych serc, umysłów, przenika nas. Wpływa na nasze emocje i powoduje, że stajemy się lepsi.

Czytaj więcej...
FESTIWAL PROFILAKTYCZNY PO RAZ CZWARTY

„U-wolnieni!” to hasło tegorocznej edycji imprezy, która 29 maja zgromadziła młodzież z dolnośląskich ochotniczych hufców pracy. W sali widowiskowej ZOKu zasiedli także uczniowie ząbkowickich szkół oraz goście z różnych miejscowości województwa.

Czytaj więcej...
LICEALIŚCI NAJLEPSI!

Ząbkowickie Konfrontacje Ratownicze 2019, a w ich ramach turniej pierwszej pomocy to kolejne przedsięwzięcie zorganizowane w naszym mieście na terenach zamku. Tym razem miało miejsce w sobotę, 25 maja.Wśród szkół i młodzieżowych zespołów strażackich znalazła się także drużyna licealistów z Jagiełły.

Czytaj więcej...
Otwarta dla wszystkich!

Tegoroczna akcja promocyjna Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich dla uczniów klas ósmych oraz trzecich gimnazjum została zainaugurowana 20 marca. Odbyło się 28 spotkań, my odwiedziłyśmy 19 szkół pod czujnym okiem pani Doroty Wołyniec.

Czytaj więcej...
Gdy w Ząbkowicach kwitną maturalne kasztany, my szlifujemy język niemiecki dobrze nam znany, czyli polsko-niemiecka wymiana młodzieży na Mazurach

Tradycji stało się zadość! Kolejny rok to okazja ponownego spotkania licealistów Jagiełły z młodzieżą z Wiesloch. Tym razem mieliśmy możliwość gościć koleżanki ikolegów w naszym kraju, a konkretniej w miejscowości Sorkwity na pięknych Mazurach.

Czytaj więcej...
Od eliminacji do wyróżnienia – Oliwia Józefowicz doceniona!

Eliminacje do XIV Dolnośląskiego Konkursu Prozy i Poezji Jana Pawła II ,,Arka” odbyły się w Świdnicy 26 kwietnia 2019 r. Miałam zaszczyt wziąć w nich udział.

Czytaj więcej...
Pisarz opowiada nie tylko o swojej książce

Dotychczas miałam okazję brać udział w kilku spotkaniach autorskich, jednak odwiedziny pisarza Łukasza Przelaskowskiego „Strzelby” w Bibliotece Pedagogicznej w Ząbkowicach Śląskich 9 maja 2019 r. wywarły na mnie szczególne wrażenie ze względu na niesamowitą wyobraźnię autora, jego otwartość i atmosferę, jaką tworzy.

Czytaj więcej...
Matura 2019 – w naszym Liceum z egzaminów ustnych stuprocentowa zdawalność, prawie 1/3 maturzystów uzyskała 100%

W długim oczekiwaniu na wyniki egzaminów pisemnych warto podać nieco statystyk. W roku szkolnym 2018/2019 LO im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich ukończyło 96 abiturientów, którzy przez trzy lata mieli możliwość kształcenia się w klasach o profilach: biologiczno-chemicznym, matematyczno-informatycznym, dziennikarsko-językowym, matematyczno-językowym i ratowniczo-sportowym.

Czytaj więcej...
Lokalna lekcja patriotyzmu

Jak co roku w naszym mieście odbyły się obchody ważnego dla wszystkich Polaków święta – kolejnej, 228.rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tradycyjnie uczestniczy w tym wydarzeniu reprezentacja naszego Liceum.

Czytaj więcej...
Licealiści z „Ogólniaka” nie gęsi, język niemiecki znają!

Jędrzej Krzywonos z klasy Ic i Kacper Kostyszyn z klasy Id naszego Liceum, których mam przyjemność uczyć, wzięli udział w pewnym niemieckojęzycznym przedsięwzięciu.5 kwietnia 2019 r. ogłoszono wyniki. Jędrzej zajął zaszczytne II miejsce, a Kacper zdobył wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...
Strona 2 z 124 < 1 2 3 4 5 > >>
Copyright © 2015
2018830 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: