Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatCzerwiec 24 2018 20:15:12 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2018/2019Inspektor Danych Osobowych

Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2018

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ARTYSTYCZNA LEKCJA PATRIOTYZMU

Piękny dzień 17 maja rozpoczął się w Ząbkowickim Ośrodku Kultury konkursem „Radosna Niepodległa”, który poprowadził świetny wokalista – Radek Tarach. Ta międzypokoleniowa impreza to rodzaj uczczenia 100-lecia Niepodległości, to artystyczna lekcja historii, a także wymiana doświadczeń wokalnych.

Czytaj więcej...
Jak przekonywaliśmy gimnazjalistów w powiecie ząbkowickim

Przygotowanie promocji Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęliśmy jesienią 2017 roku. Wstępne działania skoncentrowały się wokół uaktualnienia ulotki informacyjnej i zebrania materiałów na dwa banery.Należało także odnowić prezentację multimedialną.

Czytaj więcej...
Licealiści wśród złotostockich atrakcji

Uczniowie klasy IIc (matematyczno-językowej) wraz z opiekunami: panią Jolantą Maziarz i panią Katarzyną Naporą, w środę 23.05.2018r. udali się na wycieczkę klasową do jednego z miast powiatu ząbkowickiego – Złotego Stoku.

Czytaj więcej...
PODZIĘKOWANIE

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Bp. Ignacemu Decowi, pani Magdalenie Kotowicz, pani Annie Pajdak, pani Marii Gmur, absolwentkom naszej szkoły: Marcie Kępińskiej i Patrycji Zapale (z klasy III e) oraz Uczennicy Barbarze Osadnik z klasy Id za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Czytaj więcej...
Góry, zabytki i inne atrakcje

Wycieczka IIa (klasa biologiczno-chemiczna)i IId (ratowniczo-sportowa) odbyła się na trasieZakopane – Kraków. Organizatorem było biuro podróży COGITO. Licealistami /41 osób/ od 9 do 11 maja opiekowali się pani Dorota Wołyniec i pan Dariusz Sowa.

Czytaj więcej...
Laptopy dla liceum od Firmy Würth z Bad Mergentheim

W dniach 13 – 20 kwietnia 2018r. młodzież z naszego liceum: Kacper Krupiński (1d), Michał Ragan (1d), Witek Podraza (1d), Tomek Kulis (1c), Paweł Kułaczkowski (1c) pod opieką nauczycielki języka niemieckiego pani Reginy Bigoś brała udział w polsko- niemieckiej wymianie ze szkołą średnią w Bad Mergentheim z Partnerskiego Powiatu Main Tauber na terenie Badenii-Wirtembergii.

Czytaj więcej...
Rewizyta uczniów z Niemiec z Bad Mergentheim w szkołach średnich Powiatu Ząbkowickiego

W dniach 10 - 17 maja 2018r. młodzież z niemieckiej szkoły KSM z Bad Mergentheim z Badenii – Wirtembergii przebywała podczas wymiany uczniów z rewizytą w trzech szkołach średnich Powiatu Ząbkowickiego: w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły i Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach.

Czytaj więcej...
„Codzienna walka o dobre wybory – III Dolnośląski Festiwal Profilaktyczny”

Jak wszyscy doskonale wiemy, w ostatnich latach bardzo wiele mówi się o problemie narkomanii i alkoholizmu szerzącego się wśród młodzieży. W celu zapobiegania temu zjawisku często podejmowane są różnego rodzaju przedsięwzięcia mające na celu uświadamianie młodym ludziom, jak fatalne skutki może nieść za sobą nałóg.

Czytaj więcej...
BITWA SZKÓŁ JUŻ W ŚRODĘ!

30 maja w naszym LO nastąpi wielkie starcie:

Czytaj więcej...
Klasa ratowniczo-sportowa przeszkolona!

W dniach 9 –11 maja 2018 roku uczniowie klasy ratowniczo- sportowej 1e wzięli udział w VI edycji kursu ,,Bezpieczny Powiat Ząbkowicki'' organizowanego przez Stowarzyszenie Aktywni Kreatywni w Braszowicach pod egidą Starostwa Ząbkowickiego.

Czytaj więcej...
Góry i nie tylko… Licealiści na wycieczce

Na trzy dni klasy 1c o profilu matematyczno-informatycznym oraz klasa humanistyczna 1b (dziennikarsko-językowa) udały się wraz z opiekunami –paniami Jadwigą Sulimą i Agnieszką Pochwatko oraz panem Bogusławem Wołyńcem – na wycieczkę do Karpacza. Jak spędziliśmy 9, 10 i 11 maja z dala od szkoły?

Czytaj więcej...
Strona 2 z 109 < 1 2 3 4 5 > >>
Copyright © 2015
1549595 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: