Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatLipiec 02 2020 10:37:47 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wiceyrektor
Mariola Hajduk
Menu główne

REKRUTACJA 2020/2021
Inspektor Ochrony Danych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2020

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dynia, nietoperz i…'SPOOKY QUIZ'

Halloween to jedno z najpopularniejszych świąt w krajach anglosaskich. Aby zadość uczynić tradycji, 31 października w naszym Liceum uczniowie mogli popróbować swoich sił w konkursie z języka angielskiego 'SPOOKY QUIZ'. Do konkursu przystąpiło 26 chętnych z różnych klas, a sam test nie należał do najłatwiejszych – należało wykazać się znajomością

Czytaj więcej...
XLIII Olimpiada Języka Francuskiego

Jakże wielu ciekawych rzeczy mogą się dowiedzieć ci, którzy nie boją się wyzwań... 30 października sześcioro odważnych licealistów zmierzyło się z testem leksykalno-gramatycznym w języku francuskim.

Czytaj więcej...

Czytamy noblistkę

Dnia 29 października o godzinie 16:30 w Bibliotece Pedagogicznej przy ulicy A. Mickiewicza w Ząbkowicach Śląskich z inicjatywy pani Elżbiety Horowskiej odbyło się spotkanie poświęcone tegorocznej laureatce Literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk.

Czytaj więcej...
Wyjazd do Karpacza – kontynuacja projektu

29 października tego roku wzięliśmy udział w jednodniowej wycieczce do Karpacza. Była ona kontynuacją wykładów, które odbyły się w naszej szkole na początku października i dotyczyły parafii ewangelickiej i historii protestanckich sióstr diakonis. W wyjeździe uczestniczyła w całości klasa 1b oraz kilka osób z pozostałych klas pierwszych wraz z opiekunami p. Marzanną Tusznio i p. Bogusławem Wołyńcem.

Czytaj więcej...
Kryminalne zagadki CSI według drugoklasistek z biol-chemu

Kilka osób z naszej klasy 26 października 2019 roku wzięło udział w wykładzie „Wszystko co chcielibyście wiedzieć o CSI, ale boicie się zapytać”, prowadzonym przez dr. Grzegorza Ruskaw ramach Wszechnicy Chemicznej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.Do skorzystania z zajęć zachęciła nas nauczycielka – pani Anna Pajdak.

Czytaj więcej...
Licealista z pasją – Paweł Augustynowicz: nie tylko wspinaczka, ale i miłość do gór

Cześć,
nazywam się Paweł Augustynowicz. Uczę się w maturalnej klasie naszego Liceum i pewnie część z Was mnie kojarzy, bo jestem dość głośnym człowiekiem… Ale nie po to poproszono mnie o pisanie tego artykułu, mam opowiedzieć o mojej pasji, a mianowicie o wspinaczce wysokogórskiej i skałkowej.

Czytaj więcej...
„ORZEŁEK”– szkolna gazetka DFN 2018

Zanim powstanie gazetka festiwalowa DFN 2019,

Czytaj więcej...
Polonistyczne konkursy w ramach ząbkowickiej edycji XXII DFN

Ostatnio coraz trudniej usłyszeć na ulicach czy w dialogach piękną polszczyznę, dlatego jest rzeczą ważną, aby wśród młodych ludzi propagować poprawne posługiwanie się naszym ojczystym językiem.

Czytaj więcej...
XXII Dolnośląski Festiwal Nauki w powiecie ząbkowickim

W dniach 23 – 25 października 2019 r. odbyły się jak co roku w ramach ząbkowickiej sesji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki wykłady, pokazy, warsztaty, konkursy oraz wycieczki prowadzone przez pracowników naukowych wrocławskich wyższych uczelni:

Czytaj więcej...
Szekspir po słowacku

Po raz kolejny mieliśmy możliwość obejrzenia spektaklu w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Tym razem, 23 października, w ramach Festiwalu Szkół Lalkarskich METAFORMY zaprezentowano nam przedstawienie „Andronicus” po słowacku.

Czytaj więcej...
Lekcja historii szlakiem luteranów

15 października uczniowie naszej Szkoły mieli okazję uczestniczyć w dwóch wykładach poprowadzonych przez panów Jerzego Organiściaka oraz Michała Sikucińskiego w ramach projektu „Ewangelickie dzieła diakonijne na Dolnym Śląsku dawniej i dzisiaj”, którego organizatorami było Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich, Evangelisches Diakonissenmutterhaus Frankenstein oraz Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich.

Czytaj więcej...
Strona 6 z 132 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Copyright © 2015
2537140 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: