Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatWrzesień 26 2016 00:28:17 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2016/2017


Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2016

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

Mam haka na czerniaka

www.cg.edu.pl

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
„(…) kropka pod znakiem zapytania”, czyli licealiści w trosce o środowisko

Niezwykła różnorodność natury wynika przede wszystkim z minimalnej działalności człowieka. Na przestrzeni lat ingerencja ta uległa jednak nasileniu, wskutek czego zakłada się, iż rozwój przyrodniczego środowiska skazany jest na niepowodzenie.

Czytaj więcej...
III ZĄBKOWICKIE TARGI ROLNO-SPOŻYWCZECzytaj więcej...

„Quo vadis” w plenerze

Od kilku lat, na przełomie lata i jesieni odbywa się w naszym kraju wydarzenie, w którym biorą udział dorośli i dzieci, politycy i zwykli obywatele. Nazwano je Narodowym Czytaniem, bowiem w wielu miejscowościach usłyszeć można głośno interpretowane utwory należące do klasyki polskiej literatury. A zaczęło się to w 2012 roku, kiedy z inicjatywy ówczesnego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego w różnych zakątkach kraju czytano głośno i publicznie „Pana Tadeusza”.

Czytaj więcej...
Pamiętaliśmy…

1 września 1939 roku nastąpił niemiecki atak na Polskę. Agresor wystawił prawie dwa miliony żołnierzy, ponad dziewięć tysięcy dział, około trzech tysięcy czołgów i dwa tysiące samolotów. Wojsko Polskie dysponowało dwukrotnie mniejszą liczbą żołnierzy oraz dział, czterokrotnie mniejszą liczbą czołgów i pięciokrotnie mniejszą liczbą samolotów. Po 6 latach walki z faszyzmem na wielu frontach przyszło zwycięstwo. II wojna światowa zakończyła się 8 maja 1945 roku.

Czytaj więcej...
Licealiści żyją z pasją, nie z dopalaczami!

Od 4 kwietnia 2016 r. w naszej Szkole rozpoczęła się akcja „Pakt przeciwko dopalaczom”. Jej celem było zwrócenie uwagi na szkodliwość dopalaczy, a jednocześnie przesłanie, że życie bez wszelkich używek może być dużo lepsze i piękniejsze. Mimo że działania miały miejsce w ubiegłym roku szkolnym, to przecież problem jest wciąż aktualny i ważny.

Czytaj więcej...
Rok szkolny 2016/17 rozpoczęty!

Pierwszego września w auli Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich spotkali się wszyscy uczniowie i nauczyciele oraz przedstawiciele rodziców, aby uroczyście zainaugurować kolejny, już 71. w historii, rok szkolny. Uroczystość rozpoczął Mateusz Jeł, przewodniczący samorządu uczniowskiego.

Czytaj więcej...
NARODOWE CZYTANIECzytaj więcej...

Łączy nas Grecja

Jedną z wielkich moich pasji jest organizowanie i prowadzenie wycieczek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Od czasów studenckich interesowały mnie podróże po Europie Południowej : Włochy południe Francji i Hiszpania. Od 2002 roku podróżuję po Grecji . Nie ukrywam, że jestem zafascynowana kulturą i otwartością Greków. Nikos Kazantzakis powiedział w Greku Zorbie:" w Grecji cuda zdarzają się na zawołanie".

Czytaj więcej...
Lista uczniów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017

Lista uczniów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017

Czytaj więcej...

PIĘĆ DNI NA WYSPIE SOBIESZEWSKIEJ I WYBRZEŻU GDAŃSKIM

Przełom maja i czerwca to najlepszy okres na wyjazdy terenowe i poznawanie ciekawych zakątków Polski. Również w tym roku klasy biologiczno-chemiczne – Ia i IIa oraz fani z klasy IId wyruszyli na pięciodniową wycieczkę (od 31 maja do 4 czerwca) na Wyspę Sobieszewską przy ujściu Wisły. Wyjazd zorganizowały panie Barbara Mianowska i Regina Bigoś, a towarzyszyła nam pani Anna Kudryńska.

Czytaj więcej...
Poważnie i na wesoło – pożegnanie roku szkolnego i wstęp do wakacji

Na tę chwilę czekają nie tylko uczniowie… W sumie nie wiadomo, kto bardziej – oni czy nauczyciele… Ale może nie licytujmy się. Faktem jest, że 24 czerwca br. wspólnie zakończyliśmy rok szkolny.

Czytaj więcej...
Strona 1 z 76 1 2 3 4 > >>
 
Copyright © 2015
949143 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: