Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatGrudzień 03 2016 16:34:53 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2016/2017


Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2017

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

Mam haka na czerniaka

www.cg.edu.pl

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nie tylko o Nagrodzie Nobla

W wykładach „Wszechnicy Chemicznej”, organizowanych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego 26.11.2016 r., wzięły udział uczennice klasy III A: Emilia Niemiec i Weronika Jakubowska wraz z nauczycielką chemii, panią Anną Pajdak.

Czytaj więcej...
Zainteresowania receptą na sukces!

W Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju 30 listopada 2016 roku odbyła się gala wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017, zorganizowana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, pana Romana Kowalczyka.

Czytaj więcej...
Szkolne eliminacje Olimpiady Historycznej i Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

W listopadzie 2016 r. miały miejsce eliminacje szkolne Olimpiady Historycznej i Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Czytaj więcej...
Michał Jednak z kl. II B przedstawicielem uczniów powiatu ząbkowickiego w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

21 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śl. miała miejsce konferencja na temat potrzeb młodzieży powiatu ząbkowickiego. Jej celem, oprócz oczywiście wyartykułowania tych potrzeb, był wybór przedstawiciela ząbkowiczan do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, ponieważ w listopadzie skończyła się kadencja Marcina Klimczuka z kl. III D.

Czytaj więcej...
Szczęście niesie ze sobą poezja

Czasami warto uciec od codzienności, od rutyny, od pośpiechu. Poszukując chwili wytchnienia, można zatrzymać się i rozmarzyć w poezji. Mieszkańcom naszego miasta (i nie tylko) umożliwiła to Pierwsza Ząbkowicka Noc Poetycka, którą zainaugurowano 24 listopada 2016 r. w kawiarni „Rynkowa”.

Czytaj więcej...
Pierwszo- i drugoklasiści kontra maturzyści

Już po raz czwarty rozstrzygnięto etap szkolny Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego. 17 listopada 2016 r. uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich wykazali się wiedzą i umiejętnościami z programu nauczania matematyki w gimnazjum oraz w liceum.

Czytaj więcej...
Ćwiczymy przed majem

Matura coraz bliżej. Zapał i zaangażowanie uczniów klas trzecich osiągają maksymalne wartości. Każdy próbuje być w jak najlepszej formie. Jednak co trzeba jeszcze powtórzyć przed ostatecznym, majowym „starciem tytanów”?

Czytaj więcej...
Konkurs: Interaktywny produkt IT
Czytaj więcej...
Olimpiada Solidarności

22 listopada ruszyła IV edycja „Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii”. Jej celem jest podnoszenie wiedzy uczniów z zakresu genezy i przebiegu przemian demokratycznych w naszym kraju. Nie ulega wątpliwości, iż we współczesnej rzeczywistości politycznej państwa taka wiedza jest niezbędna. Część działaczy opozycyjnych w PRL dzisiaj rządzi Polską, a pozostali są w opozycji do obecnej władzy.

Czytaj więcej...
Wojewódzkie sukcesy w recytacjach i śpiewie

Już od początku roku szkolnego Panie katechetki przypominały o kolejnej edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Można było przygotować recytację wiersza lub poezję śpiewaną.

Czytaj więcej...
Obejrzeć spektakl i pomóc dzieciom

Od kilku tygodni trwa w naszej Szkole zbiórka darów dla rodzinnych domów dziecka – placówek powstających na terenie powiatu ząbkowickiego – ogłoszona przez Wolontariat Domu Dziecka i Samorząd Uczniowski LO w Ząbkowicach Śląskich.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Czytaj więcej...
Strona 1 z 82 1 2 3 4 > >>
 
Copyright © 2015
1012996 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: