Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatPaździernik 26 2016 23:00:48 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2016/2017


Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2016

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

Mam haka na czerniaka

www.cg.edu.pl

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Ostatni dzień DFN-u – czyli coś dla umysłu i ciała

Trzeci dzień XIX DFN-u upłynął pod znakiem elektrycznych pojazdów, co zaciekawiło nie tylko ekologów, a także przyszłych kierowców.

Czytaj więcej...
Zderzenie z polszczyzną

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2016 w Liceum Ogólnokształcącym w Ząbkowicach Śląskich odbył się Konkurs wiedzy o współczesnej polszczyźnie. Autorki pytań – dr Agnieszka Małocha-Krupa i mgr Marta Śleziak (absolwentka naszej Szkoły) – pracują w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czytaj więcej...
2. dzień DFN-u pod znakiem zdrowia i urody (kobiet i komet) oraz elektroniki

20. października w czasie wykładów i warsztatów dowiedzieliśmy się o tym, że w dbaniu o urodę (nie mylić z narcyzmem) pomogą nam m.in. kosmetyki personalne, a kogo nie stać – woda!

Czytaj więcej...
III edycja Powiatowego Konkursu Immunologicznego „Z immunologią na Ty”

W pierwszym dniu festiwalu 19.10.2016r. odbył się już po raz trzeci w naszej szkole Powiatowy Konkurs Immunologiczny „Z immunologią na Ty” dla uczniów szkół ponagimnazjalnych Powiatu Ząbkowickiego w ramach XIX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki .

Czytaj więcej...
Pierwszy dzień DFN-u w pigułce

Dnia 19.10.2016 r. w ramach XIX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki mogliśmy się dowiedzieć od olimpijki Renaty Mauer-Różańskiej tego, jak nauka i komputeryzacja wpłynęła na rozwój strzelectwa. Mistrzyni olimpijska uświadomiła to, że wiele trzeba pracy,aby osiągać spektakularne sukcesy.

Czytaj więcej...
Być tam, gdzie bywał Noblista

To możliwe i satysfakcja też. Znalazłyśmy się w ścisłym ogólnopolskim gronie autorów najlepszych prac związanych z postacią i twórczością Henryka Sienkiewicza.

Czytaj więcej...
Umiej się bronić

4 października 2016 roku klasy pierwsze wraz z paniami: Anną Grześków, Joanną Jarosz, Agnieszką Felką i Dorotą Wołyniec udały się do auli na spotkanie z instruktorem, który przyjechał z Warszawy i należy do Polskiego Systemu Walki Wręcz HALLER.

Czytaj więcej...
DFN 2016Myślą przewodnią tegorocznej XIX edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki są „Ziarna wiedzy”, która z pewnością zakiełkuje w umysłach młodych ludzi .

Czytaj więcej...
Wielka niespodzianka

W lipcu tego roku po raz drugi w Polsce odbyły się Światowe Dni Młodzieży! Na terenie naszej diecezji świdnickiej przyjmowani byli goście z wielu krajów m.in z Czech, Niemiec, Bahrajnu, Argentyny, USA czy Hiszpanii. W Ząbkowicach Śląskich powstał jeden z pięciu rejonów i podczas lipcowych wydarzeń do naszej okolicy (Bardo, Ząbkowice Śląskie, Kamieniec Ząbkowicki oraz Złoty Stok) przyjechała grupa Czechów z diecezji Hradec Kralove.

Czytaj więcej...
Sportowy sukces Liceum

W roku szkolnym 2015/2016 nasze Liceum brało udział w rywalizacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych na terenie województwa dolnośląskiego. Taki ranking prowadzi Szkolny Zespól Sportowy, który na swojej stronie opublikował oficjalne wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół i Powiatów województwa dolnośląskiego.

Czytaj więcej...
Pierwszoklasiści już po ślubowaniu

W 71. rocznicę utworzenia Liceum kolejny rocznik złożył ślubowanie, a stało się to 30 września 2016r. w auli im. Heleny Kuczkowskiej. Uroczystość rozpoczęli od powitania przybyłych Mateusz Jeł, przewodniczący samorządu uczniowskiego, oraz Julia Konieczna, uczennica klasy II d. Po wprowadzeniu sztandaru ( z 1946r. ) odśpiewano hymn Szkoły.

Czytaj więcej...
Strona 1 z 79 1 2 3 4 > >>
 
Copyright © 2015
979817 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: