Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatMarzec 24 2018 12:46:32 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2018/2019Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2018

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Brązowa Tarcza 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Ząbkowickie Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2018”.

Ten laur zdobyliśmy już po raz trzeci. O 440. pozycji w kraju, a 29. w województwie dolnośląskim zdecydowały wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz sukcesy uczniów w olimpiadach. Ubiegłoroczny wynik rankingu poprawiliśmy o 46 miejsc w Polsce i 10 w województwie.

Piszą o nas:
http://zabkowiceslaskie4you.pl/2018/01/zabkowickie-lo-z-brazowa-tarcza/

http://zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/31352,zabkowickie-liceum-ogolnoksztalcace-ponownie-ze-znakiem-jakosci-brazowa-tarcza

Who is who, czyli nowy Samorząd Uczniowski, Szkolny Rzecznik Praw Ucznia i ich opiekunowie

W wyniku przeprowadzonych wyborów w skład Samorządu Uczniowskiego weszli:

Czytaj więcej...
Studentka w IIb! Niemożliwe? A jednak!

Dwa dni w Warszawie spędzili Jessica Krysiak i Michał Pater z IIb. 16 i 17 marca br. oboje uczestniczyli w etapie centralnym IV edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Znaleźli się wśród najlepszych znawców mediów z całej Polski.

Czytaj więcej...
NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Serdecznie zapraszam do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej! Przedstawię dziś kolejne nowości, jakie pojawiły się w naszej bibliotece.

Czytaj więcej...
O przyszłości, uczuciach robotów i prawdziwości żuka

Kolejne roczniki licealistów poznają dorobek studentów i reżyserów wrocławskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Tym razem 7 marca br. wraz z paniami: Mariolą Hajduk, Magdaleną Kotowicz i Jolantą Depczyńską zasiedliśmy na widowni, aby obejrzeć przedstawienie dyplomowe IV roku Wydziału Aktorskiego, w reżyserii Wojciecha Kościelniaka zatytułowane „Bahamut”.

Czytaj więcej...
„Czy ktoś tu mówił o porodzie?”

Już po raz drugi w tym roku szkolnym gościliśmy Magdalenę Łakomską, absolwentkę naszego Liceum, studentkę II roku położnictwa na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Spotkanie, w którym uczestniczyły klasy IIa i IIIc, zorganizowała 9 lutego br. pani Aneta Szaczkowska.

Czytaj więcej...
Zmagania chemików (Alchemików?)

Dnia 7 marca 2018 roku o godzinie 8:00 w naszej szkole odbył się, po raz pierwszy, Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik", którego koordynatorem była pani mgr inż. Anna Pajdak. W zmaganiach wzięło udział 40 uczniów z wszystkich klas o profilu biologiczno-chemicznym.

Czytaj więcej...
„Czupurek” – czyli o typowo ludzkich zachowaniach na… wiejskim podwórku

Spektakl, który obejrzeliśmy 2 marca w Ząbkowickim Domu Kultury, został przygotowany przez Stowarzyszenie Animatorów Kultury. Mieliśmy okazję podziwiać nasze koleżanki z Liceum: Maję Bednarz /IId/, Weronikę Kudryńską, Weronikę Wójcik i Aleksandrę Dulębę /IIb/.

Czytaj więcej...
Najlepsi nagrodzeni i wyróżnieni Krzywymi Wieżami

Po raz kolejny mamy przyjemność odnotować, że wśród nominowanych, wyróżnionych i oczywiście laureatów nagrody Burmistrza Ząbkowic Śląskich znaleźli się nasi nauczyciele, uczniowie i absolwenci. Krzywe Wieże za osiągnięcia w 2017 roku otrzymały osoby, które w różnych dziedzinach odniosły sukcesy bądź swoją pracą przyczyniają się do promocji miasta i regionu.

Czytaj więcej...
Be smart, have fun, taste the UK test

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co oznacza słowo bobby? Jaki jest symbol Wielkiej Brytanii? Kto urodził się w Stradford-upon-Avon? Jaka ryba najczęściej jest podawana z frytkami? Która z piosenkarek zespołu Spice Girls nosiła przydomek Posh? Na te i wiele innych pytań musieli odpowiedzieć uczestnicy konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...
Osobiste wyznania bohaterek i młodej pisarki

Dnia 26.02.2018 r. z inicjatywy pani Urszuli Zachary odbyło się w auli Liceum spotkanie literackie promujące najnowszą książkę pani Sylwii Winnik pt. ,,Dziewczęta z Auschwitz" (uczennicy naszej polonistki).

Czytaj więcej...
Strona 1 z 104 1 2 3 4 > >>
Copyright © 2015
1440798 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: