Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatMarzec 24 2018 12:53:49 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2018/2019Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2018

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Piękne zabytki, super integracja, wielkie doświadczenie, niezapomniany wyjazd, czyli EUROSCOLA 2018

Euroscola to konkurs z wiedzy o Unii Europejskiej skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce. Główną nagrodą jest dofinansowanie wizyty w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, gdzie odbywa się spotkanie zwycięzców Euroscoli z całej Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...
Uczniowie wybierali uczniów

Kończy się kadencja obecnego Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia, dlatego 27 lutego br. w naszym Liceum zostały przeprowadzone wybory do tych organów.

Czytaj więcej...
Znamy się lepiej – druga część zajęć integracyjnych

W listopadzie 2017 uczestniczyliśmy w kilkugodzinnych spotkaniach, które miały ułatwić wzajemne poznanie. Zajęcia integracyjne organizowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ząbkowicach Śląskich. Prowadzącymi byli specjaliści: pani Lucyna Ptak (pedagog) oraz pan Piotr Sakwerda (psychoterapeuta). W lutym 2018 wszystkie pierwsze klasy wzięły udział w drugiej odsłonie tych zajęć.

Czytaj więcej...
Licealista Ząbkowickim Wicemistrzem Ortografii 2018

Poliizobutylen, Borzobohaty, Polskie Towarzystwo Herladyków czy też Puszcza Wrzańska – to jedynie parę wyrazów, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy cyklicznego dyktanda, tym razem o miano Ząbkowickiego Mistrza Ortografii 2018.

Czytaj więcej...
O miłości słowem i muzyką

Po raz czwarty w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbył się koncert pt. „Miłość niejedno ma imię”, którego inicjatorką i reżyserką jest pani Magdalena Halikowska.16 lutego br. tak jak w poprzednich latach, motywem przewodnim była miłość w różnych odsłonach. Wykonawcy zaprezentowali się, recytując, śpiewając (w języku polskim oraz rosyjskim), a nawet grając na instrumentach utwory o tematyce miłosnej.

Czytaj więcej...
Walentynki u … Dulskich

Walentynki to dobra okazja, żeby spędzić ten dzień z dala od szkoły. 14 lutego br. licealiści z klas 3e, 3d, 2b, 1c i 1d wyjechali do Opola, do Teatru im. Jana Kochanowskiego, aby obejrzeć spektakl w oparciu o „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Tę przyjemność zawdzięczamy paniom Urszuli Zacharze oraz Annie Grześków.

Czytaj więcej...
Kolejna międzynarodowa wizyta

W grudniu w naszej Szkole gościły dwie wolontariuszki EVS, a 13 lutego bieżącego roku klasy 1a, 1c, 1e oraz 2b i 3a miały okazję uczestniczyć w spotkaniu z kolejnymi członkami Wolontariatu Europejskiego – Jean Pierrem Giordano i Andreasem Milgromem.

Czytaj więcej...
Nagroda i wyróżnienia w konkursie fotograficznym

„Kolory jesieni w obiektywie” to tytuł i zarazem temat konkursu fotograficznego, którego uroczyste rozstrzygnięcie odbyło się 15 lutego br. o godz. 11:00 w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach. Organizatorami przedsięwzięcia byli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach oraz Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śl.

Czytaj więcej...
Deutsch auf Deutsch- czyli niemiecki po niemiecku

W walentynkową środę, 14 lutego 2018 r. uczniowie z naszego Liceum wzięli udział w warsztatach z języka niemieckiego. Na zasadzie animacji językowych mogli poćwiczyć znane już zwroty używane w codziennych sytuacjach oraz poznać wiele nowych. Zajęcia przeprowadziła pani Małgorzata Urlich- Kornacka z Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego we Wrocławiu, a spotkanie zainicjowała pani Agnieszka Pochwatko.

Czytaj więcej...
Licealiści w Młodzieżowej Radzie Miasta – czas na zmiany

W Urzędzie Miejskim 15 grudnia 2017r. odbyło się specjalne posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta.

Czytaj więcej...
Zostań mistrzem „SUDOKU”

Sudoku to najpopularniejsza ostatnio łamigłówka logiczna rodem z Japonii. Mistrzostwa Polski w Sudoku odbywają się od 2006 roku.

Czytaj więcej...
Strona 2 z 104 < 1 2 3 4 5 > >>
Copyright © 2015
1440826 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: