Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatPaździernik 20 2017 19:58:38 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2017/2018Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2017

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

Mam haka na czerniaka

www.cg.edu.pl

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Uczeń LO to także dziecko!

W święto wszystkich dzieci, 1 czerwca br. Samorząd z Karolem Basigą na czele zorganizował w naszej Szkole śniadanie na trawie.

Czytaj więcej...
KOLEJNE NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Letnia laba zbliża się w zawrotnym tempie i chyba każdy już to odczuwa. Nic też tak nie ubarwi wolnych chwil, jak dobra książka.

Czytaj więcej...
Ranking wypożyczeń kwiecień – maj 2017 r.

Wprawdzie słońce za oknem i perspektywa zbliżających się wakacji stanowią dużą konkurencję dla książek, ale nie jest najgorzej – w ciągu dwóch miesięcy (kwiecień i maj) wypożyczyliśmy / przeczytaliśmy łącznie 250 woluminów! Oczywiście odczuwalny jest brak aktywności czytelniczej maturzystów, którzy zakończyli już nie tylko naukę w naszej szkole, ale i egzaminy maturalne.

Czytaj więcej...
KOLEJNE PODZIĘKOWANIE

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Uczennicy klasy I a Patrycji Bartkiewicz za podarowanie bibliotece szkolnej kilku ciekawych książek.

Czytaj więcej...

Integracja, nauka i dużo radości podczas wymiany polsko-niemieckiej

W poniedziałek 22 maja, 12-osobowa grupa uczniów z klas pierwszych i drugich wraz z opiekunkami – panią Anną Grześków i panią Agnieszką Pochwatko – wyruszyła na spotkanie z rówieśnikami z Niemiec w ramach corocznej wymiany międzynarodowej, prowadzonej w naszym Liceum już od 25 lat!

Czytaj więcej...
Rok jak trzy dni

Zbliżający się koniec roku to pora podsumowań i starań o jak najlepsze oceny, a w naszym Liceum także termin pisania testów sprawdzających, czego nauczyliśmy się przez minione miesiące. Bywa, że diagnoza decyduje o stopniu na świadectwie, więc dla wielu uczniów stanowi ważne wyzwanie. W bieżącym roku ów czas przypadł na trzy ostatnie dni maja.

Czytaj więcej...
Na ratunek poszkodowanym

Na terenie ząbkowickiego zamku odbyły się 27 maja br. Powiatowy Piknik Rodzin Zastępczych i równolegle z nim Piknik Ratowniczy. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, a nasza Szkoła po raz kolejny wzięła udział w zawodach ratowniczych.

Czytaj więcej...
Jak przekonywaliśmy gimnazjalistów w powiecie ząbkowickim

Przygotowanie promocji Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęliśmy jesienią 2016 roku, zbierając opinie od licealistów na temat ubiegłorocznych przedsięwzięć. Wstępne działania skoncentrowały się wokół uaktualnienia teczki reklamowej oraz ulotki informacyjnej, a także opracowania pomysłu na realizację filmu. Należało także odnowić prezentację multimedialną.

Czytaj więcej...
„Mała wiara” jest wielka

Natalia Sęk, Agnieszka Seweryn z Pawłem Janikiem oraz Weronika Krzysztofczyk wzięli udział w XII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Jana Pawła II „Arka” w Świdnicy.

Czytaj więcej...
Lekcja biologii bliżej natury

Na wycieczkę edukacyjną do wrocławskiego ZOO 23 maja br. pojechały klasy 2a i 2c pod opieką pani Reginy Bigoś i pani Elżbiety Wolińskiej.

Czytaj więcej...
Wkręcisz się w pomaganie?

Przypominamy, że w naszej Szkole trwa zbiórka zakrętek. Pomagamy jedenastoletniemu Wiktorowi z Ziębic. Dzięki prowadzonej akcji chłopiec może uczestniczyć w zajęciach logopedycznych. Pierwsza tura zakrętek ważyła około 25 kg. Tym razem została przekazana kolejna porcja – aż 80 kg!

Czytaj więcej...
Strona 4 z 96 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 
Copyright © 2015
1307250 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: