Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatMarzec 28 2020 15:51:21 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wiceyrektor
Mariola Hajduk
Menu główne

REKRUTACJA 2019/2020Inspektor Ochrony Danych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2020

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Spotkanie młodzieży ze Starostą. www.lozabkowice.pl

Spotkanie młodzieży ze Starostą

W czwartek, 12 lutego w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach śląskich odbyło się spotkanie Starosty z uczniami pierwszej klasy humanistycznej o profilu dziennikarskim z III LO w Ząbkowicach śl.
To już kolejna lekcja w ramach edukacji dziennikarskiej, którą przygotowała nam pani mgr Elżbieta Brylińska – nauczyciel języka polskiego. A, że bardzo angażuje się w nasz rozwój w tej dziedzinie, jesteśmy jej wdzięczni za poświęcanie nam czasu oraz trud wiążący się z przygotowaniem licznych spotkań.
Dzisiejsza rozmowa przeprowadzona została na zasadzie wywiadu. Dzięki temu mogliśmy poznać podstawy jego tworzenia i przebiegu . Spotkanie zostało podzielone na dwie części. Pierwszą z nich Starosta - Pan Ryszard Nowak poświęcił głównie przedstawieniu problemów organizacyjnych miasta, kluczowych inwestycji Powiatu Ząbkowickiego, zadań poszczególnych wydziałów, władzy, jaką dysponują poszczególne organy, funkcji i trybowi pracy Rady Powiatu. Ponadto przybliżył nam przebieg swojej kariery oraz jego aktualne funkcje i obowiązki.
Punktem kulminacyjnym była dyskusja na temat dziennikarzy, ich roli w społeczeństwie i zasad, którymi się kierują . Miłym gestem ze strony pana Starosty było oferowanie pomocy dla naszej szkolnej strony internetowej, a konkretnie dla działu „My i nasze środowisko”, gdzie zamieszczamy sprawy ważne, które dzieją się w powiecie. Dzięki temu informacje będziemy pozyskiwać z „pierwszej ręki”. W drugiej części polonistka na podstawie tytułu lokalnej gazety wykazała, na czym polega manipulacja słowem i przeciwstawiła temu zjawisku obiektywizm dziennikarza. Na koniec spotkania pan Starosta zachęcał do współpracy i obiecał częstsze spotkania, ale już na temat powiatu i jego przyszłości. Przed wyjściem zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie oraz podziękowaliśmy za poświęcony czas i profesjonalny wywiad.

Krzysztof Cupiał

Photobucket Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket Photobucket
Wystawa zdjęć młodych fotografów. www.lozabkowice.pl

Wystawa zdjęć młodych fotografów

9 lutego w świetlicy III LO w Ząbkowicach śl. odbyła się wystawa zdjęć. Autorami ich byli uczniowie tej szkoły z klasy humanistycznej o profilu dziennikarskim- Bartłomiej Ciżewski oraz Aleksandra Zabawa a nad wszystkim czuwała p. Edyta Strojna.
Osoby, które tego dnia odwiedziły szkolną świetlice nie ukrywały podziwu. Na zdjęciach uwiecznione były głównie piękne, malownicze krajobrazy, zwierzęta oraz martwa natura. Mimo iż są dopiero początkującymi fotografami to o swoim rzemiośle wiedzą dość sporo . Korzystając z wolnej chwili zapytałem się Bartka i Oli o parę spraw z zakresu robienia zdjęć i jak to oddziałuje na nich w życiu codziennym:
Krzysiek-Skąd to zamiłowanie do robienia zdjęć?
Bartek-Zaczęło się od tego ze pewien fotograf pokazał mi kiedyś swój aparat, porobiłem nim kilka zdjęć i… zrozumiałem, że to jest właśnie to. Tak narodziła się moja pasja.
Ola- Zamiłowanie do zdjęć z przypadku. Widziałam jak zdjęcia robią znajomi, poznałam portal digart. Zrobiłam kilka zdjęć potem zaczęłam się „wkręcać” i tak to trwa do dzisiaj.
K. – W jakiej „dziedzinie” się specjalizujecie? Co jest dla was inspiracją?
B.- Specjalizuję się w fotografii zwierząt. Inspiruje mnie w nich to, że zawsze są spontaniczne. Nie możesz ustawić zwierzaka tak jak ci się podoba, tylko czekać jak sie zachowa. Niekiedy na jedno zdjęcie poświęca się cały dzień. I to jest w tym wszystkim najlepsze.
O.- Fotografuje głównie krajobrazy, scenerie, miejsca. Często na dobre zdjęcie muszę czekać, mam w głowie wizję aby ja zrealizować potrzebuję odpowiedniej pogody, nie jest to tak jak z portretami nie mogę przestawić drzew zmienić ich wyglądu itp. Może kiedyś zainteresuje sie fotografia portretowa, ale na to trzeba będzie poczekać…
K.- Czy plany na przyszłość łączycie z karierą fotografa??
B- Oczywiście ze tak. Planuję dostać się na Akademie Sztuk Pięknych, a jeśli to nie wypali spróbuje swoich sił w szkole fotograficznej. Następnie będę się starał o pracę w National Geographic.
O.- To zależy od moich wyników w liceum. Znalazłam juz szkołę fotografii we Wrocławiu ale mam kilka wizji na swoja przyszłość. Nigdy nic nie wiadomo.
K.- Dziękuję Wam za poświęcony czas. Gratuluję postawienia pierwszego znaczącego kroku ku swojej pasji. Obyśmy w niedalekiej przyszłości spotkali się ponownie na waszej wystawie.
B&O- My również dziękujemy, do zobaczenia.
Ku ich zaskoczeniu znaleźli się chętni do kupienia paru „dzieł”. I to nie za przysłowiowe „grosze” ale jak na początkujących całkiem okazyjne sumy . Na koniec pragnę pogratulować moim przyjaciołom oraz p. Edycie za zaangażowanie się w przygotowanie tej wystawy oraz życzę „młodym fotografom” jak największych sukcesów, dążenia do celu i oddaniu się swojej pasji.

Krzysztof Cupiał

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket
Spotkanie z poezją dnia 11 lutego 2009. www.lozabkowice.pl

Spotkanie z poezją dnia 11 lutego 2009.

Czy poezja łączy pokolenia? Odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy na „Spotkaniu z poezją”, organizowanego przez Bibliotekę Miejską w Ząbkowicach śląskich dnia 11 lutego 2009. Najważniejszą częścią całego przedsięwzięcia była promocja poezji autorstwa Pana Mariana Pateli, Pani Magdaleny Pokryszki, Darii Wrony oraz Natalii żołopy (dwie ostatnie autorki to uczennice Gimnazjum nr1 w Ząbkowicach śląskich). Każdy poeta wygłosił kilka słów o sobie oraz zaprezentował swoją twórczość. Niespodzianką była recytacja wiersza własnego autorstwa przez Tomka Grządkowskiego jednego z uczniów III LO. Po występach zgromadzona publiczność (w której skład wchodzili uczniowie gimnazjów oraz osoby przybyłe) zadawała pytania. Udało się również znaleźć odpowiedź na pytanie zawarte w temacie spotkania. Okazało się że poezja łączy pokolenia, gdyż ukryte w niej uniwersalne prawdy oraz emocje są nienaruszalne przez czas.

Michał Mazur i Tomek Grządkowski

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket
Wizyta Andrzeja Wronki

Wizyta Andrzeja Wronki

Dnia 10 lutego 2009 r. w auli III LO w Ząbkowicach śląskich odbyło się spotkanie z Andrzejem Wronka, prezesem Stowarzyszenia Ruchu EFFATHA, zajmującego się obroną wiary katolickiej przed działalnością sekt i błędnych duchowości.
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 9:00. W auli zgromadzili się uczniowie wszystkich klas naszego liceum. Przybył również ksiądz Bogdan Wolniewicz z parafii p.w. świętej Jadwigi.
Andrzej Wronka powitał nas bardzo serdecznie. Na wstępie opowiedział kilka słów o sobie. Urodził się w 1972 roku w Węgrowie na Podlasiu. Ukończył Papieski Wydział Teologiczny w Siedlcach. Jest autorem publikacji pt. "świadkowie Jahwe" , "Od magii do opętania" oraz "Czyściec i pomoc duszom Czyśćcowym". Nasz Gość to człowiek wybitny, elokwentny i cytując słowa pani M. Wilk "diabelsko przystojny".
Główna część wykładu, prowadzona w konwencji konwersacji z młodzieżą, miała na celu pouczyć nas i pokazać, że "nie wszystko co złote się świeci". Na poparcie swej tezy Pan Wronka opowiedział nam kilka ciekawych historii. Najciekawszą z nich była historia samobójstw 920 ludzi, którzy wypili "cudowny" napój, mający ich uzdrowić.
Opowiadając o "maszynce do spełniania marzeń", która była "superproduktem" 2003 roku, starał się uświadomić nam, że nie powinniśmy patrzeć na
„opakowanie” , tylko na to, co jest „w środku”. Nie opowiadał nam tylko o sektach. Poruszył również inne tematy, które częściowo wiążą się z problemem sekt.
Jego przemówienie było jedną wielką metaforą. Nie mówił językiem naukowym, starał się dotrzeć do każdego z nas.
Na koniec Andrzeja Wronkę oczekiwała miła niespodzianka. Pani M. Wilk wraz z uczniami naszej Szkoły przygotowała wspaniałe prezenty dla mentora, które zostały mu uroczyście wręczone.
To spotkanie nie było czasem straconym. Pan Wronka na pewno pozostanie w naszych sercach. Na długo zapamiętamy jego świetne wystąpienie i głęboką chęć przekazania nam ponadczasowych uniwersalnych wartości.

Marta Pasternak
Maciej Rusin
Krzysztof Cupiał


Film:Maciej Rusin

Fotografia: Bartek Ciżewski

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket
Wielka rzecz mieszkańców małej wsi

Wielka rzecz mieszkańców małej wsi

Ma 19 metrów wysokości . Do wykonania jej potrzeba było kilkaset metrów materiału, ponad dwieście litrów kleju oraz 10 metrów sześciennych styropianu. Oprócz tego dużo drzewa, metalu i …. ludzkiej chęci do pracy. O czym mowa? O szopce bożonarodzeniowej! Znajduję się ona w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej w Bobolicach.
Szopka powstała już po raz trzeci. Inicjatorem jej jest ks. Krzysztof Ziobrowski-proboszcz parafii Zwrócona, której filią są właśnie Bobolice. To on zmotywował i zachęcił swoich parafian do zrobienia tej niezwykłej świątecznej dekoracji. Z roku na rok szopka jest piękniejsza, ciekawsza, bogatsza o nowe postacie. To właśnie proboszcz trzy lata temu ,,rzucił hasło”, aby parafianie do wiejskiej świetlicy przynosili niepotrzebne futra, skóry, ubrania, materiały czy biżuterię. Właśnie z tego miała powstać szopka. Następnie zebrał się sztab ochotników chętnych do ,,tworzenia“… Przez wiele miesięcy panie szyły, sklejały i malowały postacie oraz zwierzęta.
-Najwięcej pracy było przy wypychaniu owiec i baranów - twierdzą mieszkanki Bobolic. Jednak i panowie nie zostali ,,bezrobotni“, chociaż swoją pracę zaczęli bliżej świąt i pracowali raczej w kościele a nie w świetlicy wiejskiej. Ich zadaniem było przygotowanie konstrukcji szopy, stelażu niektórych zwierząt oraz dostarczenie i ubranie choinek.
Szopka liczy jedenaście postaci: święta rodzina, trzej królowie oraz prości, zwykli ludzie zajmujący się swoimi codziennymi czynnościami ( kobieta czerpiąca wodę ze studni czy pasterz z owieczkąwink. Oprócz tego jest pokaźne stadko zwierząt: owce, barany, kozły, dzik, wiewiórka, tygrys, osiołek a nawet wielbłąd. Na dwa ostatnie ze zwierząt dzieci mogą bezpiecznie siadać. Warto wspomnieć, że tegoroczna szopka złożona jest w całości z własnych, bobolickich elementów, a nie jak w latach ubiegłych z pożyczonych , m.in. z wrocławskiej Opery.
Cała szopka złożona jest z dwóch części: ,,przyziemnej“ z postaciami ludzkimi, większością zwierząt oraz z ołtarzem głównym (także wchodzącym w skład stajenki)
i ,,podniebnej“ opartej na dachu szopy, osłoniętej ogromnym niebem i wiszącymi aniołami z trzymetrowymi skrzydłami.
Tegoroczne prace nad szopką również zaczęły się na długo przed świętami. Jednak i tym razem nie zabrakło rąk do pracy. Ludzie z zapałem pracowali, choć praca nie była łatwa i nie zawsze odbywała się w komfortowych warunkach. Wydawać by się mogło, że raz zrobione postacie należy tylko ,,poukładać“ i gotowe. Nic bardziej mylnego. Nie wszystko było w nienaruszonym stanie. Należało je oczyścić a niekiedy ulepszyć. Nie każdy drobiazg udało się odnaleźć, nieraz trzeba było wykonać coś ponownie. W tym roku dużo pracy zajęło dopracowanie samej groty, która opata jest na drewnianym rusztowaniu. Na niej poukładano skały, wykonane ze styropianu. Poprzez dzieło mieszkańców Bobolice zostały niejako rozsławione. Zaczęto przyjeżdżać z daleka, by obejrzeć cudowną imitację betlejemskiej szopy. Ludzie wykonali tysiące zdjęć a niektórzy nawet nakręcili filmy. W ubiegłym roku obejrzeć ,,to cudo“ przyjechali nawet bracia Paweł i łukasz Golec. Przygotowali oni nawet specjalne fanfary, które usłyszeli obecni w kościele podczas pasterki.
22 grudnia tj. w poniedziałek, kiedy wszyscy pochłonięci byli pracą, do bobolickiego sanktuarium zawitał zacny gość: ks. biskup Ignacy Dec. Wracał z rekolekcji rolniczych Bardzie i wstąpił zobaczyć, jak postępują prace. Bardzo zachwyciła go już prawie gotowa dekoracja i postanowił odprawić Msze świętą w ,,bobolickim Betlejem“ 4 stycznia.
24 grudnia szopka stanęła w kościele. W pasterce uczestniczyło 450 osób, co przeszło najśmielsze oczekiwania nawet samego proboszcza. Ogromne sanktuarium Matki Boski było wypełnione po brzegi. Ksiądz ponownie stanął pod ponad trzytonową konstrukcją a ministranci siedzący na brzozowych pniach, ubrani w futrzane kożuchy wyglądali jak prawdziwi pasterze. Niekiedy trudno było odróżnić postać od żywego człowieka. świadczy to tylko o realności ,,wymalowanej“ na twarzach manekinów
Szopka będzie otwarta codziennie aż do 2 lutego. Od poniedziałku do soboty w godzinach 16-17 a w niedziele i święta od 14 do 16. Zwiedzający będę mogli oglądać i fotografować całą dekoracje przy dźwięku kolęd w wykonaniu zespołu Golec Orkiestra, co nadaje jeszcze bardziej magiczności temu miejscu. Uśmiech i zachwyt w oczach oglądających będzie chyba największym
wynagrodzeniem dla mieszkańców za ich prace i zaangażowanie oraz da im to motywację do pracy nad szopką w przyszłym roku…

Monika Zarówna uczennica klasy dziennikarskiej Id LO w Ząbkowicach śl.

Przegląd kolęd i pastorałek

Przegląd kolęd i pastorałek

Dnia 17 grudnia w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbył się przegląd kolęd i pastorałek. Uczniowie w wieku od 13 do 16 lat zaczęli rywalizacje o godzinie 11:30. Imprezę poprowadziła Paulina Pińczuk, w jury zasiadali Anna Bartkiewicz, Justyna Kaczorowska, Irena Strojna oraz Robert Perłowski. Scenę zdobiły świąteczne dekoracje: choinka, papierowe płatki śniegu oraz kolorowe bombki.
Gimnazjaliści popisywali się swoimi talentami wokalnymi, wykonując kanony piosenek świątecznych. Pierwsze miejsce w tej kategorii wiekowej zdobyła żaneta Frąckowiak z Publicznego Gimnazjum w Budzowie.

Michał Mazur, Tomasz Grządkowski

Prezentacja "Orlika"

Prezentacja "Orlika"

Dzisiaj, tj. 21 grudnia 2008 roku, obok stadionu w Ząbkowicach śląskich, nastąpiło oficjalne zaprezentowanie kompleksu boisk sportowych powstałych w ramach programu "Orlik 2012". Uroczystość zaczęła się od przywitania przybyłych gości przez Burmistrza Ząbkowic Krzysztofa Kotowicza. Wśród wielu gości znaleźli się m.in. wiceminister zdrowia Jakub Szulc z Kłodzka, Proboszcz Parafii pw. św. Jadwigi ks. Bogdan Wolniewicz, starosta Ryszard Nowak, dyrektor OSiR Henryk Saryczew oraz przewodniczący Rady Miasta Andrzej Dominik. Po przywitaniu gości Pan Kotowicz wygłosił przemówienie. Mówił o tym, że nasz kompleks jest trzydziestym
zaprezentowanym z trzystu przewidzianych do wybudowania. Wspomniał, że ząbkowicki obiekt nie jest jeszcze ukończony, a jedynie zaprezentowany, gdyż mieliśmy do czynienia z dwoma przejawami wandalizmu oraz niekompetentnym wykonawcą.
Po tej przemowie ks. Bogdan został poproszony o poświęcenie obiektu. Wszyscy przybyli na uroczystość goście zmówili wspólną modlitwę, a następnie ks. proboszcz symbolicznie skropił święconą wodą murawę boiska.
Później przemawiali goście, m.in wiceminister zdrowia, a po nich swój talent taneczny zaprezentowały dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 1.
Zaraz po występie wypuszczono w powietrze symboliczny balon upamiętniający prezentację Orlika. Chwilę potem przybyli goście znaleźli się na murawie nowo powstałego boiska by sprawdzić swoje siły w konkursie rzutów karnych.
Następnie odbył się pierwszy mecz na nowym boisku. Zagrała drużyna "małego Orła" przeciw gościnnie przybyłej drużynie "małego WKS-u śląsk". Pomimo mroźnego wiatru, uroczystość była bardzo przyjemna.

Michał Klita
Maciej Rusin

Wigilia Grona Pedagogicznego
Mikołajki dzieci z Domu Dziecka w Bardzie

Mikołajki dzieci z Domu Dziecka w Bardzie

Dnia 11 grudnia w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury odbyła się uroczystość mikołajkowa przygotowana przez wolontariuszy – uczniów ząbkowickiego LO pod kierunkiem nauczycielki Anny Grześków dla wychowanków Domu Dziecka w Bardzie. Trudno opisać uczucia, jakie malowały się na twarzach dzieci i to, co tak naprawdę przeżywały w ten piękny wieczór. Uśmiechy na twarzach i prawdziwa radość to najlepsze, co mogły ofiarować organizatorom. Zebranych przywitała p. Edyta Strojna. Po krótkim przemówieniu złożyła życzenia udanej zabawy wszystkim zgromadzonym. Chwilę później dzieci zabrały się posiłków. Po obiedzie zebrani odśpiewali kolędy, po czym uczniowie z Liceum zaprezentowali program
artystyczny pt. „Jasełka”. Wszyscy byli podekscytowani, nie zabrakło też salw śmiechu i burzy oklasków. Następnie na środek wyszedł Radosław Tarach i zaśpiewał kolędę pt. „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Po jego występie dzieci z niecierpliwością oczekiwały Mikołaja, prosząc go o rychłe przybycie. Nie musiały długo czekać. Chwilę później z oddali wyłonił się pan z siwą brodą w czerwonym stroju. To on! Nikt nie jest w stanie opisać radości dzieci. Każde z nich czekało z niecierpliwością, aż św. Mikołaj wyczyta jego imię. Mikołaj jednak nie chciał dać prezentu za darmo. Trzeba było powiedzieć wierszyk, zaśpiewać piosenkę, wykonać parę przysiadów czy też pajacyka. Choć dzieci się krępowały, to jednak przekonywały Mikołaja o tym, że zasłużyły na prezent. Gdy wór opróżnił się, nadszedł czas na zabawę dyskotekową. Gdy dyskoteka dobiegła końca, dzieci pożegnały Mikołaja, zapewniając, że będą grzeczne przez cały rok, by później mógł je raz jeszcze odwiedzić. Tak więc przyszła pora na liczne konkursy. Pierwszym z nich dotyczył tańca. Jednak dzieci bez przeszkód poradziły sobie z tym zadaniem, a niektóre nawet pokazały swoje talenty akrobatyczne. Werdykt był jednoznaczny- zwycięzcami zostali wszyscy. Następna konkurencja to obniżanie „poprzeczki”. Zasady były proste, należało przejść pod kijkiem, który za oba końce trzymały dwie osoby i co jedną kolejkę zostawał obniżany. Ta część programu dostarczyła nie tylko radości, lecz również wyzwoliła ducha zdrowej rywalizacji. Na koniec został konkurs karaoke. Wszyscy się świetnie bawili a zwycięska dziewczynka odeszła z nagrodą w postaci dużego pluszowego misia. Na zakończenie mowę wygłosiła siostra Małgorzata, która dziękowała uczniom, ich opiekunom i organizatorom imprezy za ten gest dla dzieci, które z pewnością długo nie zapomną tego wieczoru. Warto było tam być, aby móc poczuć tę magię miejsca i czasu, a przede wszystkim być świadkiem szczerej i nieukrywanej radości dzieci, której nikt w świecie kupić nie może...

Krzysztof Cupiał

Korzystając z okazji, udało nam się przeprowadzić krótki wywiad z panią Dyrektor Domu Dziecka - siostrą Małgorzatą:
Krzysiek i Krystian- Czy jest pani zadowolona z atmosfery, która tutaj panuje? s. Małgorzata- Bardzo. Szczególnie dzieci są zadowolone a to jest miernikiem mojego zadowolenia. K&K- Kto był pomysłodawcą tej imprezy? M. – Wolontariusze z III LO w Ząbkowicach. K&K- Czy jest pani szczęśliwa, mogąc pracować dla tych dzieci? M. – Jak najbardziej tak. K&K- I ostatnie pytanie- Do czego pani dąży jako dyrektorka tego domu dziecka? M. – ładnie to zabrzmiało- domu. Próbuję stworzyć dzieciom namiastkę domu, którego potrzebują.
Dodatkowo zapraszamy ich przyjaciół oraz młodzież, która pomoże im w lekcjach K&K- Dziękujemy za poświęcony nam czas.


s. Małgorzatą rozmawiali
Krystian Głowacki i Krzysztof Cupiał

Internetowe Radio w Naszym Mieście!

Internetowe Radio w Naszym Mieście!


http://radiozabkowice.radyjko.net/ (bez „WWW”wink
1 grudnia tego roku powstało internetowe radio Ząbkowice. Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Radosław Tarach, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach śl. o profilu dziennikarstwo.

W trakcie audycji możecie pisać pozdrowienia dla znajomych oraz propozycje swoich piosenek na e-mail i nr GG, który podaje prowadzący. Jak na razie audycje prowadzone są tylko w godzinach wieczornych. Oto dokładny program:Poniedziałek: 18:00 – 20:00

Wtorek: 18:00 – 20:00

środa: 18:00 – 20:00

Czwartek: 18:00 – 20:00

Piątek: 19:00 – 21:00

Sobota: 19:00 – 21:00

Niedziela: 19:00 – 21:00Godziny audycji nie są jeszcze do końca ustalone. Także serwer i adres strony może się zmienić, jeśli „Radia Ząbkowice ” będzie słuchała coraz większa grupa osób. O wszelkich zmianach będziemy informować na naszej stronie. Do słuchania radia wymagany jest dowolny odtwarzacz (Polecamy Winamp 5.541) .

Zapraszamy do słuchania i miłego odbioru !

http://radiozabkowice.radyjko.net/

Radosław Tarach


Zaproszenie do linku:"My i nasze środowisko

Zaproszenie do śledzenia informacji zamieszczonych w linku Menu pt. "My i nasze środowisko"Serdecznie zapraszam naszych sympatyków do odwiedzania podstrony pt."My i nasze środowisko" zamieszczonej na naszej stronie, której adres należy zapamiętać: www.lozabkowice.xk.pl Znajdują się tutaj artykuły pisane przez młodzież ząbkowickiego LO dotyczące problemów życia społecznego i kulturalnego miejscowości, z których młodzi ludzie pochodząi i którymi żyją mieszkańcy wiosek czy małych miasteczek. Link ten został wprowadzony w ostatnich dniach listopada 2008 na stronę LO na użytek uczniów z klas o profilu dziennikarskim Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicac śl.
Jednocześnie zwracamy się do wszystkich chętnych uczniów a także dorosłych, o przysyłanie nam artykułów, które chcielibyście, Szanowni Państwo, na naszych stronach zamieszczać. W "Kontaktach" są podane adresy skrzynek pocztowych administratorów.
Zaproszenie to zamieszczam także na stronie: www.zabkowice.psl.pl, którą mam przyjemność redagować i na którą również serdecznie zapraszam.


Elżbieta Brylińska

Strona 127 z 131 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>
Copyright © 2015
2343777 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: