Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatPadziernik 01 2023 13:41:37 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Uśmiech „Jutrzenki” – 3 czerwca 2011 w Bardzie
Uśmiech „Jutrzenki” – 3 czerwca 2011 w Bardzie


Skakanie na dmuchanym zamku i strzelanie z prawdziwych policyjnych pistoletów to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie zostały zapewnione wychowankom Domu Dziecka „Jutrzenka” w Bardzie. My jako wolontariusze również zostaliśmy zaproszeni na festyn, podczas którego świętowaliśmy 21 rocznicę istnienia tej placówki, a od Siostry Dyrektor otrzymaliśmy podziękowanie za dar serca.

Cała impreza rozpoczęła się przywitaniem gości i zapowiedzią programu. Przemawiali goście reprezentujący władze Powiatu Ząbkowickiego oraz gminy Bardo. Młodsze dzieciaki odegrały krótkie przedstawienie i zaśpiewały „Kaczkę-Dziwaczkę”, rozbawiając wszystkich widzów. Starsi wychowankowie również mieli swoje 5 minut, prezentując talenty wokalne i muzyczne. Widownia była zachwycona. Po części artystycznej odbyła się licytacja malunków, projektów i modeli wykonanych przez podopiecznych „Jutrzenki”. Ceny podbijano natychmiastowo, a niektóre końcowe wartości zaskoczyły niemal wszystkich.

Po oficjalnych wystąpieniach nadszedł czas na…zabawę! Dzieci szybko pobiegły w kierunku dmuchanych zamków i zjeżdżalni. Bo przecież nie może być nic lepszego od skakania, biegania i śmiechu wśród rówieśników. Bardziej zmęczeni mogli udać się do policjantów, którzy pilnowali, aby dzieciaki przy strzelaniu z broni nie zrobiły sobie krzywdy.

Serwowany był również ciepły posiłek, potrawy grillowane, ciasto, napoje w gronie przyjaciół i gości. Nad wszystkimi tymi wydarzeniami sprawowaliśmy pieczę jako wolontariusze. Naszym zadaniem było zapewnienie opieki wychowankom podczas zabawy. Obsługiwaliśmy także stół z pysznościami i napojami.

Tak spędzony dzień w Bardzie sprawił, że na twarzach uczestników: wychowanków, wychowawców i wolontariuszy pojawił się uśmiech. Wszystkie wydarzenia z Dnia „Jutrzenki” zostaną na długo w naszej pamięci i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również zostaniemy na takie święto zaproszeni happyIza Balicka, Ia
foto: Nikola Chmiel kl. IIe
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Copyright © 2015
4928875 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: