Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatWrzesie 18 2020 15:43:41 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wiceyrektor
Mariola Hajduk
Menu główne

REKRUTACJA 2020/2021
Inspektor Ochrony Danych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2020

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Potrafimy się dzielić – minifinał WOŚP 2020

W nowym 2020 roku pierwszą imprezą jednoczącą społeczność naszego Liceum był minifinał WOŚP.

9 stycznia po trzeciej lekcji uczniowie wraz z nauczycielami udali się do Hali Słonecznej. Tam czekały nas rozmaite atrakcje. Jedną z nich niewątpliwie były licytacje. Największym zainteresowaniem cieszyły się ciasta i pasztety państwa Doroty i Bogusława Wołyńców oraz orzeszki pani dyrektor Marioli Hajduk.Niemniejszą uwagę zyskały przetwory od pani Anny Roman i pani Anny Pajdak. Warto wspomnieć również o voucherze do szkolnego sklepiku od pani Elżbiety Wąż i karnecie do siłowni. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za ofiarność.

Wolontariuszki Kamila Wąsik i Milena Skałuba zadbały o skuteczne napełnianie puszki WOŚP. Czas umilały pokazy artystyczne naszych znajomych. Jako pierwszy wystąpił zespół „No Name” w składzie: Jakub Golec, Sebastian Zioła i Mikołaj Gulej. Patrycja Barylska oraz Karolina Karpiak profesjonalnie wykonały piosenki. Talenty aktorskie zaprezentowała grupa teatralna: Jakub Dziatczyk, Seweryn Waliczek, Roksana Postawa, Mateusz Skibiński i Hubert Mączka.Układem gimnastyki artystycznej oczarowała publiczność Weronika Hajdamowicz.

Podczas minifinału odbyły się konkursy, oceniane przez skrupulatne jury: pana dyrektora Tomasza Błauciaka, panią Anetę Klinke-Osadnik i pana Remigiusza Cweka. Kamila Leśniak ucharakteryzowana na kotawygrała konkurs na przebranie. Uczniowie brali udział w rywalizacji klasowej, na którą składały się trzy konkurencje: bieg w workach, taniec z wychowawcą oraz ubieranie manekina. Najlepsza okazała się klasa 3b, uzyskując w nagrodę dodatkowy dzień wycieczkowy.

Minifinał nie odbyłby się bez niezawodnych prowadzących – Kacpra Krupińskiego i Jakuba Dziewy. Duży wkład w organizację mieli także: Aleksandra Siwek, Sandra Postawa, Maciej Błauciak, Lilianna Szaczkowska, Katarzyna Zielecka i Jakub Chmielowski.Podziękowania za udostępnienie hali składamy panu Danielowi Ciepierskiemu.

Nieocenionemu zaangażowaniu pani Elżbiety Wąż i ofiarnym sercom osób licytujących, a także składających datki do puszki zawdzięczamy udany minifinał WOŚP 2020 w naszym Liceum.Ostatecznie udało nam się zebrać 3267,85 zł, czyli o 1666,21 zł więcej niż w ubiegłym roku.


tekst: Wojciech Siwek, klasa 1C
foto: Michał Zięba, kl. 2d, Wiktoria Brzęczek, kl. 2c, Oliwia Kowalik, kl. 1B i Wojciech Siwek, kl. 1


Copyright © 2015
2702080 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: