Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatLipiec 15 2024 20:54:03 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

20 czerwca 2007 r. w auli LO przy ul. Boh. Getta 37 miało miejsce szczególne spotkanie. Dyrekcja Szkoły zaprosiła grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich byłych nauczycieli – emerytów na uroczystość pożegnania się z murami LO w związku z przenosinami tej oświatowej placówki do budynku ZSP przy ul Powstańców Warszawy. Zebrani gościli się przy suto zastawionych stołach przygotowanych przez restaurację „Pod Arkadami”.

Dyrektor Wiesława Kurzyńska przywitała serdecznie zebranych gości. Poinformowała, że po 62 latach istnienia szkoły w tymże budynku zmieniamy siedzibę, w związku z tym to dzisiejsze spotkanie ma szczególny charakter. żegnamy się z tym miejscem z sentymentem i żalem. Podkreśliła, że wypracowane tradycje i doświadczenia przez byłych nauczycieli są starannie pielęgnowane i stanowią żywą tradycję. Zapewniła, że ten chlubny dorobek będzie konsekwentnie realizowany w nowych murach Szkoły. Budynek, do którego się przenosimy, jest nowo wyremontowany, wygodny i przestrzenny.
W spotkaniu uczestniczyli wszyscy byli dyrektorzy: pani Jadwiga Szymanowska, pan Jacek Wandzel, pan Władysław Zając. Zabrakło, niestety, wieloletniego dyrektora, śp. Jerzego Wlaźlaka. Swoją obecnością zaszczycili zebranych także wicedyrektorzy: pani Genowefa Baranek, pan Zygmunt Petz, pan Mieczysław Gajewicz a także wielu zasłużonych dla ząbkowickiej oświaty pedagogów. Spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej atmosferze. Pod słynnymi mieczami przed budynkiem wykonano pamiątkowe zdjęcia. Wielu nauczycieli utrwalało przebieg uroczystości różnymi aparatami.

Zaplanowano kolejne spotkanie, tym razem już w murach nowej Szkoły. Mamy nadzieję, że równie dopiszą humory i atmosfera także będzie przyjemna.

Elżbieta Brylińska


Copyright © 2015
5498451 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: