Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatMaj 29 2024 09:14:14 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024



Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Lista osób przyjętych do Liceum na rok szkolny 2023/2024

Lista osób przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich

na rok szkolny 2023/2024



Uwaga:
• prosimy o niezwłoczne dostarczenie brakujących oryginałów dokumentów do dnia 28 lipca 2023r.
• imienny przydział do poszczególnych klas będzie ogłoszony w dniu 31 lipca 2023r.

1 Adach Malwina Alicja
2 Adamczak Milena Anna
3 Ambicka Alicja
4 Antoszczuk Mateusz Zbigniew
5 Armańska Zofia Anna
6 Balcerzak Maja
7 Balcerzak Sabina Marta
8 Bamburowicz Piotr Karol
9 Bandyk Natalia Wiktoria
10 Bartkiewicz Adam
11 Barucha Wiktoria
12 Barucha Zofia Marta
13 Bazylak Filip
14 Białas Adam
15 Bielan Wiktor
16 Bieńka Paulina Laura
17 Bieruta Natalia
18 Blicharski Patryk
19 Bobońska Aleksandra
20 Boczar Żaneta
21 Bodanko Maja
22 Boese Marcel
23 Bojanowska Zofia Elżbieta
24 Bojsza Ariadna
25 Brzeźnicki Michał
26 Budnik Julian Remigiusz
27 Bulanda Oliwier
28 Chałupa Hubert
29 Chruszcz Milena
30 Chwedeczko Lena Irena
31 Ciapka Gabriela Katarzyna
32 Czekaj Jakub Paweł
33 Czubala Maria Joannna
34 Danek Natalia
35 Dąbrowski Filip
36 Demidowicz Zofia Weronika
37 Dobosz Karolina Barbara
38 Dobrowolska Amelia Natalia
39 Domagała Klaudia
40 Dominiczak Karolina
41 Dublowska Karolina
42 DziemieńczukOliwier Kacper
43 Fedko Maja
44 Gawryjołek Mateusz Oliwier
45 Gil Michał Jan
46 Głogowska Aurelia Marcelina
47 Gnutek Milena
48 Gnyl Zuzanna
49 Golanowska Martyna Patrycja
50 Góra Kaja
51 Górowska Natalia Danuta
52 Górska Natalia
53 Grabowski Marcel
54 Gruszka Franciszek
55 Grygiel Wiktoria Magdalena
56 Grzanka Weronika Maria
57 Grzesiński Miłosz
58 Grzybczak Kacper
59 Gurmiński Rafał
60 Gustaw Oliwia Karolina
61 Gustowski Karol
62 Haber Natalia
63 Hawliczek Konrad Karol
64 Hercuń Dawid Grzegorz
65 Hudy Marta
66 Jagodzińska Natalia Agata
67 Jakimiszyn Krzysztof Jan
68 Jania Zuzanna Inga
69 Janiec Julia Aleksandra
70 Janiec Maja Alicja
71 Jednak Dorota Milena
72 Język Karolina Marta
73 Jóźwiak Jagoda Martyna
74 Jurek Kaja Amelia
75 Kaleta Julia
76 Kalfas Maja Alicja
77 Kalisz Amelia Zofia
78 Kalisz Kinga Mirosława
79 Kamińska Roksana
80 Kasprzyk Alicja Agata
81 Kieniuk Mateusz Mikołaj
82 Klimczak Maja Anna
83 Kołoszyński Maciej
84 Koprzak Bartosz
85 Kornaś Franciszek Stanisław
86 Korol Karolina
87 Kostyra Hanna
88 Kowalski Kornel Łukasz
89 Kownacki Łukasz Wojciech
90 Kozera Julia Sandra
91 Kraczkowska Katarzyna
92 Krajewska Aleksandra
93 Krakowiak Gabryiel
94 Krawczyk Julia
95 Krekora Piotr Krzysztof
96 Król Bartosz
97 Król Dagmara Wiktoria
98 Krzysińska Martyna
99 Krzywak Antoni Zbigniew
100 Kubicz Julia Wiktoria
101 Kulaszka Natalia Magdalena
102 Kulin Alicja
103 Kurbiel Michał Jakub
104 Kwartnik Filip
105 Kwaśniewska kornelia Katarzyna
106 Lachowicz Oliwia Hanna
107 Lamber Zofia Anna
108 Leszczyński Szczepan Iwo
109 Leśniak Wojciech
110 Lewoc Maria Stanisława
111 Lewoc Marta
112 Lis Julia
113 Lis Klaudia
114 Łuciów Ewelina
115 Łuka Maria
116 Łużna Zuzanna
117 Łysoń Karolina
118 Łysoń Zuzanna Małgorzata
119 Macuk Maria
120 Matusik Jakub Karol
121 Mazur Dominika Zofia
122 Miazga Natalia
123 Miklaszewska Julia Natalia
124 Morawska Milena Anna
125 Mrozińska Zuzanna Eliza
126 Musiał Kalina Rozalia
127 Myśliwska Emilia
128 Napora Zuzanna
129 Neyman Łukasz
130 Nyklewicz Jakub
131 Olejnik Nikola Wiktoria
132 Opyc Michał
133 Pajdak Bartosz Tomasz
134 Pajdowska Julia Krystyna
135 PalevskaYewa
136 Pawelczyk Antonina Ewa
137 Petz Bartosz Łukasz
138 Piątek Julia
139 Pińczuk Weronika Agnieszka
140 Podkówka Oliwia
141 Polichońska Maja Kinga
142 Prochera Oliwia Małgorzata
143 Przydatek Natalia
144 Ptak Hubert
145 Pudełek Filip Ryszard
146 Puzio Dawid Szymon
147 Rapacz Amelia Helena
148 Rossa Łukasz Wiktor
149 Różańska Aleksandra
150 Rychter Konrad
151 Ryznar Julia Sara
152 Rzepecki Adam Krzysztof
153 Salamon Martyna
154 Sałek Seweryn Daniel
155 Sawicz Julia
156 Siemasz Marcel Adam
157 Skowrońska Gaja Antonina
158 Sowa Natalia
159 Stanek Julia Magdalena
160 Stanek Piotr Marek
161 Stefaniak Julia Małgorzata
162 Stemplewski Jakub
163 Stępień Zuzanna Cecylia
164 Stolarska Anna Weronika
165 Strzelec Wiktoria
166 Syrek Robert
167 Szkaradek Hanna
168 Szlaga Antoni
169 Szymańska Amelia Klaudia
170 Szymańska Lena Alicja
171 Szymański Hubert Tomasz
172 Śliwa Aleksandra Agnieszka
173 Śliwa Zofia
174 Ślusarczyk Julia
175 Śmietanka Nikodem
176 Świątek Michał Mieczysław
177 Świdzińska Maria
178 Świętochowska Weronika Anna
179 Tandereszczak Martyna Agnieszka
180 Tapka Dagmara Karolina
181 Terenda Maja Krystyna
182 Tetla Wiktoria Elżbieta
183 Tęsna Aleksandra
184 Topolska Anna Amelia
185 Tubicz Paulina
186 Tworzydlak Maja Barbara
187 Urbaniak Martyna Justyna
188 Wachowicz Iga
189 Wajda Julia Małgorzata
190 Waliczek Mateusz Waliczek
191 Warzecha Bartosz Mateusz
192 Wąsowicz Wiktoria Anna
193 Wesołowska Katarzyna Anna
194 Wichrowicz Jakub Krzysztof
195 Wierzbicka Emilia
196 Więcław Klaudia Weronika
197 Wijaszka Tomasz Michał
198 Wild Pola Maria
199 Wnęk Aleksandra
200 Wojciechowski Hubert
201 Wolak Julia Magdalena
202 Woźniczka Kamelia
203 Wronkowski Mikołaj
204 Zając Dominika Julia
205 Zając Oliwia
206 Zapotoczny Magdalena
207 Zawiła Bartosz
208 Zinkiewicz Bartłomiej Julian
209 Zinkiewicz Martyna Julia
210 Zofia Janik
211 Zub Maksymilian
212 Żołnierz Martyna

Lista rezerwowa:
1 Wysocka Oliwia Iwona
2 Sobczak Paulina Wiktoria
3 Kalfas Maja Alicja
4 Kukurudz Yulia






Copyright © 2015
5395373 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: