Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatCzerwiec 22 2024 19:05:56 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
PODZIĘKOWANIE


W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani Ewelinie Fedak, Pani Barbarze Fułek, Pani Marii Gmur, Pani Marioli Hajduk, Pani Magdalenie Halikowskiej, Pani Edycie Rycerz, Pani Katarzynie Silarskiej, Pani Elżbiecie Wąż, Pani Urszuli Zacharze, Pani Marzenie Zazuli, Panu Jerzemu Fułkowi, Panu Ryszardowi Morawskiemu, Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”, Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, a także Absolwentce LO Pani Natalii Mróz oraz Uczniom: Joannie Adamowicz z klasy IIIb, Violetcie Czarnocie z klasy ID, Weronice Czenczek z klasy IIIa, Kacprowi Dubickiemu z klasy IIIa, Jakubowi Dziatczykowi z klasy IIIb, Gracjannie Dziopie z klasy IIB, Darii Fedak z klasy IIIA, Emilii Kmieć z klasy IIB, Julii Krajewskiej z klasy IIB, Laurze Krzus-Wrońskiej z klasy IA, Alinie Okaj z klasy IIIA, Aleksandrze Palac z klasy IIIb, Klaudii Pawliczak z klasy IIB, Gabrieli Peruckiej z klasy IIIA, Zuzannie Prześlicy z klasy IIId, Julii Rudzikiewicz z klasy IIID, Kornelii Stępień z klasy IIID, Andrzejowi Urbańskiemu z klasy IID, Pawłowi Żabie z klasy IC i Grzegorzowi Żurawkowi z klasy IIIb (sobie nie będę dziękować happy) – za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne happy
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej – szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą czas wolny zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

W roku szkolnym 2021/2022 nasza biblioteka otrzymała od 42. Darczyńców 646 egzemplarzy darów: 610 książek, 36 egzemplarzy filmów DVD i płyt CD, zestawy materiałów edukacyjnych w formie segregatorów oraz 11 egzemplarzy „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”. To budujące, że jest w Drogich Darczyńcach tyle empatii i bezinteresownej chęci dzielenia się z innymi radością czytania!
Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS. Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka

Copyright © 2015
5444988 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: