Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatLipiec 15 2024 21:31:00 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dzień integracji

W środę 7.06.2021 r. klasa 1B (podobnie jak inne pierwsze klasy) wzięła udział w zajęciach integracyjnych. Rozpoczęły się one o godzinie 8:00. Większość z nas nie nastawiała się na nic specjalnego, uważaliśmy, że zajęcia pod koniec roku szkolnego nic nie wniosą. Powitali nas pani Lucyna Ptak i pan Piotr Sakwerda i … rozpoczęliśmy.

Panowała nieco napięta atmosfera, nikt nie wiedział, czego się spodziewać. Na początku każdy mógł się przedstawić i powiedzieć coś na swój temat. Potem była gra: na podstawie wspólnych cech, zainteresowań lub uzdolnień wychodziliśmy na środek, by po chwili usiąść w innym miejscu. Atmosfera stopniowo się rozluźniała. Następnie po dobraniu w pary trzeba było powiedzieć o pierwszym wrażeniu po spotkaniu danej osoby, a potem o aktualnym jej postrzeganiu.
Po przerwie czekała nas kolejna niespodzianka. Podzieliliśmy się na grupy według pory roku, w której się urodziliśmy. Każda drużyna wykonywała plakatreklamujący ich porę roku. Po udanej prezentacji prac czekało nas kolejne zadanie. Mieliśmy przyczepione na plecach kartki, na których trzeba było napisać, co lubimy w danej osobie i co chcielibyśmy, by w sobie zmieniła. Tworzyły się długie kolejki. Staraliśmy się szczerze napisać, co myślimy. Odczytaliśmy opinie. Na szczęście były to miłe komentarze. Na twarzach wielu zagościł uśmiech. Dzięki tej zabawie mogliśmy się dowiedzieć, jak jesteśmy postrzegani przez innych w klasie.

Uważam, że takie zajęcia to doskonały pomysł. Zdecydowanie nie był to stracony czas. Mogliśmy lepiej się poznać. Dzięki zajęciom wzmocniliśmy więź klasową i dowiedzieliśmy się o sobie więcej.

Tekst i foto: Julia Krajewska, kl. 1B

Copyright © 2015
5498496 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: