Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatWrzesie 18 2020 15:18:27 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wiceyrektor
Mariola Hajduk
Menu główne

REKRUTACJA 2020/2021
Inspektor Ochrony Danych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2020

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Impreza charytatywna dla Natalki Rękawik

W niedzielę 19 stycznia 2020 roku w Ząbkowickim Ośrodku Kultury zagrała „Gwardia Wybudza Natalię”. Jako organizatorzy imprezy charytatywnej przygotowaliśmy mnóstwo zabaw, atrakcji oraz tajemniczych cegiełek.

Od razu na wejściu można było poczęstować się ciastem, przygotowanym przez uczniów naszej Szkoły, jak i osoby pomagające z dobroci serca. Następną atrakcją, jaka spotkała gości podczas drogi do sali, były cegiełki. Inaczej mówiąc – losy. Najróżniejsze fanty (pluszaki, koszulki, autografy Piotra Zielińskiego, świecące sznurówki) były do wygrania obok Sekcji Ciasteczek.

Na sali widowiskowej natomiast odbywały się licytacje na wysokim poziomie. Zawzięta rywalizacja między licytującymi powodowała wzrost cen. Karnet miesięczny na siłownię, zestaw mydeł, koszulka Zielińskiego oraz figurki – trzymających nad nami pieczę – aniołków. Pomiędzy licytacjami odbywały się pokazy artystyczne, w których brała udział nasza społeczność szkolna oraz inni znakomici artyści.

Frekwencja sięgała szczytów, co rusz przewijały się nam przed oczami nowe twarze. Niektóre osoby miały już na piersi przylepione gwardyjne serduszka. Dla nas – jako organizatorów – ogromna liczebność i uśmiechnięte twarze przybywających gości były niczym ukojenie dla zapracowanego serca. Przygotowywaliśmy się na ten wielki dzień od bardzo dawna.

Z tego miejsca chciałybyśmy podziękować wszystkim, którzy pojawili się na imprezie charytatywnej i razem z nami wspierali Natalię – naszą przyjaciółkę i koleżankę. Dziękujemy za przepyszne ciasta, za przyniesione fanty i rzeczy na licytację, za wszelaki wkład własny w pomoc Natalce oraz za to, że mimo wielu innych komunikatów nadawanych przez szkolny radiowęzeł słuchaliście naszych próśb. Przede wszystkim dziękujemy całej Gwardii! Możemy opisać naszą małą, ale kochającą, drugą rodzinę słowami Cycerona” „Między dobrymi wszystko dobrze się układa”. Razem zebraliśmy 15.856,73 złotych!

tekst i foto: Sandra Postawa, klasa 2c i Natalia Czenczek, klasa 1A

Copyright © 2015
2702056 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: