Nagrody Zarządu Powiatu Ząbkowickiego dla uczniów z najwyższą średnią
Dodane przez Administrator dnia Lipiec 15 2022 17:43:24
Album foto

23 czerwca br. podczas sesji Rady Powiatu Ząbkowickiego...

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa

23 czerwca br. podczas sesji Rady Powiatu Ząbkowickiego odbyło się przyznanie nagród uczniom i uczennicom szkół ponadpodstawowych Powiatu Ząbkowickiego za najlepsze osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2021/2022.
Wytypowani reprezentanci różnych szkół, w tym Branżowej Szkoły Specjalnej I Stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ząbkowicach Śląskich, technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich, technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach, liceum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach oraz Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich zgromadzili się w siedzibie Starostwa Powiatowego dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego.
W uroczystościach wręczenia nagród mieli przyjemność, dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego panem Tomaszem Błauciakiem, uczestniczyć uczniowie naszego Liceum Ogólnokształcącego: Kamil Bulanda (1D), Oliwia Wijaszka (1A) oraz Kacper Żurak /3B/, którzy otrzymali stypendia z rąk starosty Powiatu Ząbkowickiego pana Romana Festera.
Takie wyróżnienie i docenienie z pewnością jest ogromną motywacją, nie tylko dla nagrodzonych osób, do dalszego pogłębiania wiedzy, umiejętności i zaangażowania w naukę oraz życie społeczności szkolnej po powrocie we wrześniu.

Tekst: Oliwia Wijaszka kl. IA
Zdjęcia: pan Tadeusz Sobski