Integracja klas blisko natury
Dodane przez Administrator dnia Padziernik 11 2021 12:26:13
Album foto

W piątek 24 września, pragnąc poczuć klimat złotej polskiej jesieni...

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa

W piątek 24 września, pragnąc poczuć klimat złotej polskiej jesieni, klasa 1a wraz z klasą 3c, pod opieką pani Reginy Bigoś, pani Małgorzaty Maj i pani Katarzyny Napory wybrały się na wycieczkę do wrocławskiego ZOO.
Na początku pomysł na wycieczkę wydawał nam się prozaiczny, jednak teraz, kiedy wspominamy wspólny wyjazd, jesteśmy zachwyceni naszą decyzją.
Przy samym wejściu do ZOO dobraliśmy się w małe kilkuosobowe grupy, co pomogło nam się jeszcze bardziej zintegrować. Podczas zwiedzania obserwowaliśmy niesamowite gatunki zwierząt, o niektórych wcześniej nie mieliśmy pojęcia, a dzięki wycieczce poznaliśmy różne, nowe egzotyczne gatunki zwierząt. Najbardziej podobały nam się węże, ryby, a niektórym udało się zobaczyć wspaniałego tygrysa. Nasz zachwyt budziły rekiny i płaszczki. Wspaniale było zobaczyć je z bliska i dowiedzieć się jak żyją. Afrykanarium zrobiło na nas ogromne wrażenie.
Wprawdzie nie udało nam się zobaczyć wszystkich zwierząt, ale każda grupa zobaczyła te zwierzęta, którymi najbardziej była zainteresowana.
Wycieczkę do ZOO polecamy wszystkim klasom, które może nie maja pomysłu na integrację zespołu. W tak przyjaznym i naturalnym środowisku zawsze można bliżej się poznać, pospacerować i spędzić razem czas poza szkołą.
Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci, ponieważ aktywnie spędziliśmy czas i mogliśmy bardziej siebie poznać.


Tekst: Łucja Machnik kl. 1A, zdjęcia uczniowie klasy IA i 3c