I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!
Dodane przez Administrator dnia Listopad 18 2020 09:03:38

Przygotujmy prezenty pełne dobroci dla Natalki!...

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa


Przygotujmy prezenty pełne dobroci dla Natalki!

19 lat, ogromne plany na życie i ciepłe serce, które śpieszy z pomocą każdemu, aż nagle...
3 października 2018r. Natalia uległa strasznemu wypadkowi, jadąc jako pasażerka. Wszystkie Jej marzenia legły w gruzach. Kiedyś pełna energii nastolatka – teraz każdego dnia, przykuta do łóżka, walczy nawet o najmniejszy ruch ręką. Natalii i Jej rodzicom potrzebna jest pomoc.

Jako społeczność uczniowska wesprzyjmy Natalię i pokażmy, że uczniowie z ząbkowickiego ogólniaka mają ogromne serce pełne troski o innych. Do dzieła!

Tegoroczna pandemia pokrzyżowała wiele spraw, ale to nie znaczy, że nie mamy zapomnieć o dobrych zwyczajach. Obdarujmy Natalkę prezentami naszej dobroci, które bardzo mogą wesprzeć dalszą rehabilitację i pomóc pokonywać trudności dnia codziennego.
Jest nas tak wielu, niech Natalka wie, że o Niej pamiętamy, że jest jedną z nas – uczennicą Liceum Ogólnokształcącego.
Pamiętajmy, że zbiórka pieniędzy to nie tylko wkład, jakże potrzebny dla naszej koleżanki, ale przede wszystkim dobro, życzliwość, troska, które tak wiele znaczą!

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!
Konto, które przekazała mama Natalii:90 9533 1072 2007 0704 1801 0001
Prosimy dopisać w tytule: Dla Natalii od ucznia np. Marty z klasy 3a.


Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość. Nasza klasa próbowała już wcześniej zorganizować podobną akcję, ale wszystkie plany pokrzyżowała pandemia.

Mamy nadzieję, że nauczyciele i wychowawcy, którzy znają sytuację Natalki, przybliżą najmłodszym uczniom problemy naszej koleżanki. W tej sprawie można również kontaktować się z panią Reginą Bigoś lub wcześniejszymi wychowawczyniami klasy 3a biologiczno-chemicznej: panią Anetą Szaczkowską i panią Anną Pajdak.

Dziękujemy i bardzo prosimy o Wasze materialne wsparcie, wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej Szkoły.

Tekst: Marta Stępkowska z kl. 3a oraz wychowawczyni kl. 3a pani Regina Bigoś