NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA
Dodane przez Administrator dnia Sierpie 27 2020 22:30:39

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dotację...

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dotację z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 3 w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

Aby pozyskane środki wykorzystać jak najlepiej, zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do włączenia się w konsultowanie zakupów nowych książek. Prosimy o zgłaszanie ciekawych propozycji, które mogłyby wzbogacić księgozbiór naszej biblioteki szkolnej. W ramach dotacji zakupić możemy głównie nowości wydawnicze, audiobooki, e-booki, literaturę uwzględniającą potrzeby osób niepełnosprawnych. Nie można kupić podręczników. Wszystkie zgłaszane propozycje zostaną przeanalizowane pod kątem ich przydatności, biorąc pod uwagę aktualne zasoby naszych zbiorów i realne potrzeby Czytelników.

Propozycje prosimy nadsyłać do 15 września 2020 r. przez dziennik elektroniczny Librus do nauczyciela bibliotekarza (Nauczyciele – Agnieszka Felka lub na adres e-mail: azef@tlen.pl). Do Rodziców i Nauczycieli – za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus – zostaną wysłane pytania dotyczące literatury potrzebnej w bibliotece szkolnej, także dla uczniów z dysfunkcjami. Wśród Uczniów Liceum zostanie przeprowadzona ankieta.
Listy książek zaplanowanych do zakupienia zostaną przekazane do zaopiniowania Radzie Rodziców i Samorządowi Uczniowskiemu.Dyrektor p.Tomasz Błauciak
Agnieszka Felka