Lista uczniów z podziałem na klasy
Dodane przez Administrator dnia Sierpie 18 2020 20:47:48

Lista uczniów klas pierwszych
z podziałem na klasy...


Pięć klas

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa


Lista uczniów klas pierwszych przyjętych
do Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich
na rok szkolny 2020/2021 z podziałem na klasy.


Klasa 1A
Profil biologiczno - chemiczny

L.p. Nazwisko i imię

1 Błauciak Katarzyna
2 Cenarska Alicja
3 Domagała Oliwia
4 Dominikowska Natalia
5 Gąsienica Marlena
6 Golis Sandra
7 Gurtatowska Nikola
8 Gwóźdź Zofia
9 Hrabczak Anna
10 Ignasiak Natalia
11 Kołodziej Julia
12 Leśniak Wiktoria
13 Masełko Karolina
14 Mazurkiewicz Miłosz
15 Opioła Julianna
16 Preis Jakub
17 Rusnak Hanna
18 Ruszkowski Antoni
19 Rzepecka Wiktoria
20 Sarzyńska Wiktoria
21 Słomka Lilianna
22 Stępień Aleksandra
23 Tuła Katarzyna
24 Urban Hubert
25 Żytkowicz Oliwia

Klasa 1B
Profil humanistyczno- językowy

L.p. nazwisko i imię

1 Ciborowska Jessika
2 Barylak Adam
3 Bednarz Nicoll
4 Dziopa Gracjana
5 Gawron Anna
6 Głowacka Karina
7 Gutowska Wiktoria
8 Jankojć Julia
9 Jurasz Aleksandra
10 Klatka Emilia
11 Kmieć Emilia
12 Krajewska Julia
13 Krasnodębska Maja
14 Król Magdalena
15 Maślach Magdalena
16 Mączka Hubert
17 Niemiec Klaudia
18 Nowak Aleksandra
19 Olchowy Aleksandra
20 Pawliczak Klaudia
21 Pińkowska Hanna
22 Skiba Nikola
23 Smykla Zuzanna
24 Sowa Kornelia
25 Szłapa Alicja
26 Szymańska Emilia
27 Toporowska Izabela
28 Wojtas Patryk
29 Wróbel Oliwia
30 Zapała Michał

Klasa 1C
Profil ratowniczo-sportowy

L.p. Nazwisko i imię

1 Becela Agnieszka
2 Bednarz Martyna
3 Bielawska Andżelika
4 Bulanda Natalia
5 Czekaj Piotr
6 Demyter Miłosz
7 Górski Karol
8 Herbut Maja
9 Ostaszewski Kamil
10 Piwowar Lena
11 Rożyński Mateusz
12 Sarzyński Jakub
13 Schabowska Julia
14 Siatkowski Dominik
15 Tokarz Dawid
16 Tomanek Zuzanna
17 Trasper Bartosz
18 Wadyl Wiktoria
19 Woroniecki Alex

Klasa 1D
Profil matematyczno- językowy

L.p. Nazwisko i imię

1 Balcerzak Zuzanna
2 Bielecka Paulina
3 Bierut Maciej
4 Bocian Zofia
5 Dębiński Mateusz
6 Grzanka Hanna
7 Kościelska Sara
8 Kownacka Izabela
9 Kustra Zuzanna
10 Lachowicz Mateusz
11 Mądry Mateusz
12 Piątek Martyna
13 Popko Julia
14 Rabenda Zuzanna
15 Rogalska Wiktoria
16 Roman Wiktor
17 Służyńska Karina
18 Urbański Andrzej
19 Wichrowicz Tomasz
20 Włodarczyk Jarosław
21 Wojtaszczyk Aleksandra
22 Krakowski Leonard

Klasa 1E

Profil matematyczno - informatyczny

L.p. Nazwisko i imię

1 Bartyzel Dominika
2 Bednarz Marcel
3 Kostyszyn Kamil
4 Lis Szymon
5 Maryniak Milena
6 Mendera Michał
7 Mik Miłosz
8 Niedźwiedź Roland
9 Ostrowski Szymon
10 Palac Tomasz
11 Petko Kinga
12 Plata Jakub
13 Pokrywka Karol
14 Przybyło Daria
15 Sokołowski Maciej
16 Warzecha Krzysztof
17 Zapotoczny Mateusz
18 Ziomek Przemysław