Lista uczniów klas pierwszych
Dodane przez Administrator dnia Sierpie 10 2020 14:29:58

Lista uczniów klas pierwszych...


Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa

Lista uczniów klas pierwszych przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich na rok szkolny 2020/2021


L.p. nazwisko i imię

1 Balcerzak Zuzanna
2 Bartyzel Dominika
3 Barul Marek
4 Barylak Adam
5 Batóg Kaja
6 Becela Agnieszka
7 Bednarz Marcel
8 Bednarz Martyna
9 Bednarz Nicoll
10 Bielawska Andżelika
11 Bielecka Paulina
12 Bierut Maciej
13 Błauciak Katarzyna
14 Bobola Julia
15 Bocian Zofia
16 Bulanda Natalia
17 Cenarska Alicja
18 Ciborowska Jessika
19 Czekaj Piotr
20 Dąbek Jagoda
21 Demyter Miłosz
22 Dębiński Mateusz
23 Domagała Oliwia
24 Dominikowska Natalia
25 Działa Wiktoria
26 Dziopa Gracjana
27 Gawron Anna
28 Gąsienica Marlena
29 Głowacka Karina
30 Golis Sandra
31 Górski Karol
32 Grzanka Hanna
33 Gurtatowska Nikola
34 Gutowska Wiktoria
35 Gwóźdź Zofia
36 Herbut Maja
37 Herdzina Kalina
38 Hrabczak Anna
39 IGNASIAK NATALIA
40 Jankojć Julia
41 Jurasz Aleksandra
42 Kaliska Kinga
43 Klatka Emilia
44 Kmieć Emilia
45 Kołodziej Julia
46 Kostyszyn Kamil
47 Kościelska Sara
48 Kownacka Izabela
49 Krajewska Julia
50 Krakowski Leonard
51 Krasnodębska Maja
52 Król Magdalena
53 Kukułka Natalia
54 Kustra Zuzanna
55 Lachowicz Mateusz
56 LEŚNIAK WIKTORIA
57 Lis Szymon
58 Maryniak Milena
59 Masełko Karolina
60 Maślach Magdalena
61 Mazurkiewicz Miłosz
62 Mączka Hubert
63 Mądry Mateusz
64 Mendera Michał
65 Mierzwa Małgorzata
66 Mik Miłosz
67 Niedźwiedź Roland
68 Niemiec Klaudia
69 Nowak Aleksandra
70 Olchowy Aleksandra
71 Opioła Julianna
72 Ostaszewski Kamil
73 Ostrowski Szymon
74 Palac Tomasz
75 Pawełek Justyna
76 Pawliczak Klaudia
77 PETKO KINGA
78 Piątek Martyna
79 Pińkowska Hanna
80 Piwowar Lena
81 Plata Jakub
82 Pokrywka Karol
83 Popko Julia
84 Preis Jakub
85 Przybyło Daria
86 Rabenda Zuzanna
87 Rogalska Wiktoria
88 Roman Wiktor
89 Rożyński Mateusz
90 Rusnak Hanna
91 Ruszkowski Antoni
92 Rzepecka Wiktoria
93 Sarzyńska Wiktoria
94 Sarzyński Jakub
95 Schabowska Julia
96 Siatkowski Dominik
97 Skiba Nikola
98 Skrzypek Krzysztof
99 Słomka Lilianna
100 Służyńska Karina
101 Smykla Zuzanna
102 Sokołowski Maciej
103 Sowa Kornelia
104 Stępień Aleksandra
105 Stępień Emilia
106 Syrek Róża
107 Szłapa Alicja
108 Szymańska Emilia
109 Tokarz Dawid
110 Tomanek Zuzanna
111 Toporowska Izabela
112 Trasper Bartosz
113 Tuła Katarzyna
114 Urban Hubert
115 Urbański Andrzej
116 Wadyl Wiktoria
117 Warzecha Krzysztof
118 Wichrowicz Tomasz
119 Witkowska Nikola
120 Włodarczyk Jarosław
121 Wojtas Patryk
122 Wojtaszczyk Aleksandra
123 Woroniecki Alex
124 Wróbel Oliwia
125 WRZESIŃSKA AGATA
126 Zapała Michał
127 Ziomek Przemysław
128 Żytkowicz Oliwia