PODZIĘKOWANIE
Dodane przez Administrator dnia Stycze 24 2020 08:14:37
W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania ...


Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani Marii Gmur, Pani Elżbiecie Fiałkowskiej, Pani Edycie Rycerz, Pani Katarzynie Silarskiej,Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”oraz Uczniom: Patrycji Barylskiej z klasy IId, Klaudii Berdychowskiej z klasy IA, Weronice Cholewińskiej z klasy Ic, Natalii Czenczek z klasy IA, Weronice Czenczek z klasy Ia, Kindze Czyżewskiej z klasy Ia, Amandzie Demyter z klasy IIa, Darii Fedak z klasy IA, Aleksandrze Fiedeń z klasy IId, Aleksandrze Gniadeckiej z klasy Ic, Jakubowi Golcowi z klasy IA, Sarze Krekorze z klasy IA, Annie Łata z klasy IId, Aurelii Łysoń z klasy ID, Klaudii Malinowskiej z klasy IIb, Angelice Lubienieckiej z klasy Id, Kacprowi Mielnikowi z klasy IA, Julii Rudzikiewicz z klasy ID, Agacie Serafin z klasy Ib, Natalii Sopuch z klasy IB, Kornelii Stępień z klasy ID, Tamarze Tomasiak z klasy IId, Katarzynie Zieleckiej z klasy IIc, Kacprowi Żurakowi z klasy IB i Grzegorzowi Żurawkowi z klasy Id– za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne :)
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej – szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą wolny czas,zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

W I semestrze bieżącego roku szkolnego nasza biblioteka otrzymała 962 książki, które przekazali niezastąpieni Darczyńcy! W całym 2019 roku bibliotekę Liceum wsparło aż 82 Darczyńców, a tylko odpoczątku stycznia 2020 r. biblioteka miała zaszczyt przyjąć 28 egzemplarzy zbiorów, które przekazało 9 Darczyńców. To budujące, że jest w Drogich Darczyńcach tyle empatii i bezinteresownej chęci dzielenia się z innymi radością czytania!
Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka