PODZIĘKOWANIE
Dodane przez Administrator dnia Listopad 22 2019 09:25:26

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania...

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Małocha-Krupa, Pani Aleksandrze Napierajczyk, Pani Annie Pajdak, Panu Stanisławowi Suszowi i Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”, Absolwentkom Liceum Pani Darii Noga (Darii Kotowicz) i Pani Honoracie Jednak oraz Uczennicom: Natalii Czenczek, Darii Fedak, Natalii Wolak z klasy IA, Weronice Czenczek i Wiktorii Tekieli z klasy Ia, Ewie Cichoń z klasy IC, Weronice Cholewińskiej z klasy Ic, Katarzynie Bedner z klasy IId – za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne ;)
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej – szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą wolny czas zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS. Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka