Dynia, nietoperz i…'SPOOKY QUIZ'
Dodane przez Administrator dnia Listopad 21 2019 09:57:22

Halloween to jedno z najpopularniejszych świąt w krajach anglosaskich. Aby zadość uczynić tradycji, 31 października w naszym Liceum uczniowie mogli popróbować swoich sił w konkursie z języka angielskiego 'SPOOKY QUIZ'. Do konkursu przystąpiło 26 chętnych z różnych klas, a sam test nie należał do najłatwiejszych – należało wykazać się znajomością

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

Halloween to jedno z najpopularniejszych świąt w krajach anglosaskich.*zipit* Aby zadość uczynić tradycji, 31 października w naszym Liceum uczniowie mogli popróbować swoich sił w konkursie z języka angielskiego 'SPOOKY QUIZ'. Do konkursu przystąpiło 26 chętnych z różnych klas, a sam test nie należał do najłatwiejszych – należało wykazać się znajomością kultury, literatury, historii i realioznawstwa Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. *rofl* Ekspertami w dziedzinie „wiedzy z dreszczykiem” okazali się licealiści z klas humanistycznych:

Karolina Foltyniewicz /3b/– I miejsce,
Martyna Obrał /3b/– II miejsce,
Kacper Bieńka /2b/– III miejsce. *annoy*

Konkurs przygotowały i nagrody ufundowały anglistki: pani Edyta Rycerz i pani Katarzyna Napora. *clap*Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom halloweenowego konkursu.

tekst: pani Edyta Rycerz
foto: pani Edyta Rycerz i Nikola Kuziemko, klasa 2b