Recytatorskie i wokalne sukcesy Licealistów
Dodane przez Administrator dnia Listopad 07 2019 09:36:11

Konkurs w Ratuszu poprzedzały eliminacje szkolne 10 października.

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa
a href="http://lozabkowice.pl/images/konkurs/religia2019/index.html">

Konkurs w Ratuszu poprzedzały eliminacje szkolne 10 października. W jury zasiadały: pani Aneta Klinke-Osadnik, pani Agnieszka Felka oraz uczennice naszej szkoły – Ewa Trębacz z kl. 3d i Kamila Łyko z kl. 3a. Wcześniej odbywały się przygotowania uczestników, czyli wybierano odpowiedni utwór i interpretowano go we właściwy sposób. Do dalszego etapu zakwalifikowali się: w kategorii recytacji – Weronika Szymczak, Weronika Hajdamowicz, Jakub Dziatczyk; w kategorii śpiewu – Oliwia Józefowicz, Kamila Cymbała, Wiktoria Działek, Agata Woźniczka.

Po prezentacjach szkolnychmiały miejsce indywidualne konsultacje dla każdego z uczestników. Przebiegały one w miłej i przyjaznej atmosferze, dodatkowo przygotowując nas do kolejnego etapu konkursu, który odbywał się w Ratuszu 16 października.Tego dnia pierwsze miejsca zdobyli: Jakub Dziatczyk i Oliwia Józefowicz. Sukcesem zakończyły się także występy wokalne Kamili Cymbały i Agaty Woźniczki, które zajęły drugie miejsca. Cała czwórka będzie reprezentowała naszą Szkołę w ostatnim etapie konkursu w Nowej Rudzie 14 listopada br.

Serdecznie dziękujemy pani Anecie Klinke-Osadnik oraz pani Agnieszce Felce za trud i pracę, którą włożyły w przygotowanie nas do eliminacji. Nasz sukces zawdzięczamy m.in. zaangażowaniu i oddaniu Pań. Jeszcze raz składamy wyrazy wdzięczności :)

tekst: Kamila Cymbała, klasa 1c
foto: pani Aneta-Klinke Osadnik