PODZIĘKOWANIE
Dodane przez Administrator dnia Padziernik 21 2019 09:09:44

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania...

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani dr inż. Barbarze Mianowskiej, Pani Urszuli Zacharze, Panu Dariuszowi Sowie, Absolwentce Liceum Pani Darii Nodze(Darii Kotowicz) oraz Uczennicom: Zuzannie Schabowskiej i Klaudii Stosor z klasy IIIb, Amandzie Demyter z klasy IIa, Wiktorii Grabowskiej z klasy IIb,Alinie Okaj z klasy IA,Jowicie Szymańskiej z klasy ID, Angelice Lubienieckieji Jakubowi Gołdynowiz klasy 1d, a także dr Jolancie Horyń Dyrektor DODN we Wrocławiu, dr. Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS” i Stowarzyszeniu Weteranów Armii Polskiej w Ameryce za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne :)
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej – szczególnie o literaturę „do poczytania”, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą wolny czas i pozwolą choć na chwilę oderwać się od codzienności. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać, nie zaś po to, by leżały na półce i czekały na kurz…:)

Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka