Nowi ludzie, nowe pomysły, nowe zadania!
Dodane przez Administrator dnia Luty 23 2019 12:07:00

Wybory, które odbyły się 22 lutego br., ujawniły, kogo licealiści darzą zaufaniem.

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

Wybory, które odbyły się 22 lutego br., ujawniły, kogo licealiści darzą zaufaniem. I tak do Samorządu Uczniowskiego zostali wybrani: Sandra Postawa z Ic (przewodnicząca), Agnieszka Brzostek z IIb (zastępczyni przewodniczącej), Jakub Chmielowski z Ic(sekretarz) i Kacper Kostyszyn z Id (skarbnik). Poproszona o opiekę nad SU pani AnetaOsadnik wyraziła zgodę i w ten sposób zakończyła się procedura wyborcza. Świeżo upieczona przewodnicząca tak relacjonuje pierwsze momenty (samo)rządzenia:„Zaledwie parę dni po objęciu nowych stanowisk, jako samorząd szkolny udaliśmy się do gabinetu Dyrektora - pana Tomasza Błauciaka. Każdy z nas przedstawił swoją rolę w samorządzie, a także ogólne zarysy pomysłów oraz plan działania na kolejne miesiące. Pan Dyrektor zaoferował nam swoją pomoc i współpracę, za co jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni. W razie wszelkich problemów i pytań możemy udać się do gabinetu dyrekcji, pewni uzyskania pomocy.”Optymizmem napawa entuzjazm całej piątki, co zresztą widać na zdjęciach *yes*

To nie koniec nowości! Zmienił się także Szkolny Rzecznik Praw Ucznia. Teraz mamy Rzeczniczkę – Julię Gruszkę z Ib. Jej opiekunką została pani Urszula Zachara. Ten duet zapewne już zapoznaje się ze wszystkimi zapisami Statutu, aby rozstrzygać ewentualne wątpliwości.

Wszystkim wybranym oraz opiekunkom gratulujemy! Czekamy na efektywną i efektowną działalność!

Komisji Wyborczej dziękujemy za sprawne przeprowadzenie tegorocznych wyborów. W jej skład weszły: Wiktoria Bandyk, Zuzia Schabowska, Karolina Foltyniewicz i Zosia Rymaszewska. Głosy pomagali liczyć Klaudia Kłubowicz, Aleksandra Grajek, Radek Leśniak i Kacper Zawiślak.

Tym, którzy działali w poprzedniej kadencji: Łukaszowi Jednakowi, Basi Osadnik, Martynie Wójcickiej, Filipowi Zielonce oraz paniom – opiekunkom: Marzannie Tusznio i Jolancie Depczyńskiej dziękujemy za zrealizowane przedsięwzięcia i rozwiązane problemy.

Tekst: Katarzyna Klisiewicz, kl. IIIb
Foto: pani Aneta Osadnik, Karolina Karpiak, kl. Ib, Kacper Krzywak, kl. IIe