Minifinał WOŚP za nami – zebraliśmy 1601,64 zł!
Dodane przez Administrator dnia Stycze 22 2019 08:25:35

Wspólna zabawa, licytacje, występy wokalne, taneczny oraz przebierańcy– tak było 11 stycznia , kiedy kolejny raz zorganizowaliśmy minifinał WOŚP w naszej Szkole.Dzięki przychylności Dyrekcji, zaangażowaniu pani Elżbiety Wąż i wielu licealistów udało się w ciągu zaledwie godziny stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

Wspólna zabawa, licytacje, występy wokalne, taneczny oraz przebierańcy– tak było 11 stycznia , kiedy kolejny raz zorganizowaliśmy minifinał WOŚP w naszej Szkole.Dzięki przychylności Dyrekcji, zaangażowaniu pani Elżbiety Wąż i wielu licealistów udało się w ciągu zaledwie godziny stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Na pewno podgrzewali ją prowadzący: Kacper Krupiński i Kuba Dziewa, którzy starali się ze wszystkich sił, aby zareklamować licytowane fanty. Karolina Kiełbasiewicz krążąca po auli także skutecznie napełniała puszkę, a Kamila Wąsik sprzedawała przepyszne babeczki w zamian za datek.No i udało się: zebraliśmy 1601,64 zł! W zeszłym roku było to 790,69zł.A więc pobiliśmy rekord! Wspomogliśmy w ten sposób cel tegorocznej zbiórki: zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przeznaczyli na licytację dwa karnety do Fit Fabryki, voucher do Gabinetu Kosmetycznego NM Beuty, voucher do „Wunsza”, przetwory, wypieki, wiersze czy Wieżę Eiffla. Część licytowanych darów pochodziła od nauczycieli, co niewątpliwie przyczyniło się do wysokości oferowanych kwot. Dziękujemy uczestnikom licytacji za wspaniałe gesty*yummy*

Gratulujemy pomysłowości tym, którzy się przebrali, jury miało nie lada problem: zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrali gangster i jego kobieta, czyli Maja Bednarz i Mateusz Łaszczewski. Publiczności podobali się też pozostali. Wieszak, „baba”, wiedźma, wędkarz – to tylko niektórzy przebierańcy.IIc wraz z wychowawczynią zaprezentowała się w błyszczących perukach i to ta klasa otrzymała nagrodę Dyrektora.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do naszej akcji, począwszy od Dyrekcji, a skończywszy na Id, która aulę uprzątnęła. Dziękujemy Patrycji Barylskiej, Oliwii Józefowicz i Kasi Cichoń za występy.

Wielu licealistów w niedzielę, 13 stycznia podczas finału zaangażowało się w zbiórkę, byli wolontariuszami i występującymi na scenie, nie tylko w Ząbkowicach, ale też w swoich miejscowościach. Im też należy się podziękowanie.

Wszystkim, którzy angażują się w WOŚP i ją wspierają, bardzo przykro jest z powodu tego, co się wydarzyło w niedzielę w Gdańsku oraz z powodu decyzji Jurka Owsiaka. Jesteśmy jednak przekonani, że w przyszłym roku znów zagramy! Nie może być inaczej!

Tekst: Aleksandra Siwek, kl. IIa i pani Jolanta Depczyńska
Foto: Filip Zielonka, kl. IIIb