PODZIĘKOWANIE
Dodane przez Administrator dnia Grudzie 05 2018 13:51:12

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania...

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani Magdalenie Halikowskiej, Pani Katarzynie Depczyńskiej – naszej Absolwentce, Pani Elżbiecie Wąż, Pani Bożenie Wójcikowskiej, Fundacji Editions Spotkania, Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich oraz Uczennicom: Patrycji Barylskiej z klasy Id, Amandzie Demyter z klasy Ia (ponownie!), Paulinie Hozner z klasy Ib, Julii Kędzior z klasy IIIa, Ewelinie Ryznar z klasy Ib oraz Wiktorii Zając z klasy Ia za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowne Panie odpowiedziały na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”. W jego w ramach proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne ;)
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej, szczególnie o literaturę „do poczytania”, ale znajdą też nowych czytelników, którym urozmaicą codzienność, pozwolą oderwać się od problemów i zapewnią relaks – a przecież właśnie po to książki istnieją i od wieków nam towarzyszą ;)
Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS. Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i Wasza biblioteka szkolna serdecznie prosi o dzielenie się z innymi radością, jaką daje czytanie!!!

Tekst: pani Agnieszka Felka