LICEALISTKA Z PASJĄ – MALARSKIE (I NIE TYLKO) TALENTY MAGDALENY POTOK
Dodane przez Administrator dnia Padziernik 22 2018 15:25:17

Jestem uczennicą klasy drugiej o profilu matematyczno-językowym. Moją pasją jest rysunek. Maluję, odkąd pamiętam. Nie da się określić dokładnej daty, ponieważ zawsze ta czynność sprawiała mi przyjemność i prawdopodobnie nigdy nie przestanie.

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

Jestem uczennicą klasy drugiej o profilu matematyczno-językowym. Moją pasją jest rysunek. Maluję, odkąd pamiętam. Nie da się określić dokładnej daty, ponieważ zawsze ta czynność sprawiała mi przyjemność i prawdopodobnie nigdy nie przestanie. Jednak takie poważniejsze prace zaczęłam tworzyć od końca gimnazjum, ponieważ wtedy zaczął się okres myślenia o przyszłości. Chcę się dostać na architekturę, jest to mój wymarzony zawód. Łączy moją pasję rysowniczą z umiejętnościami matematycznymi, których uważam, że mi nie brakuje.

Od małego rysowałam ołówkiem, następnie przerzuciłam się na farby. Zakochałam się w akrylu, zawsze trochę gorzej wychodziła mi akwarela. Takimi farbami uczyłam się malować ostatnie 2lata. Od niedawna tworzę w programach komputerowych i jestem bardzo zadowolona z efektów moich prac. Mam zamiar kontynuować tę naukę w najbliższym czasie.

W ubiegłym roku w ramach pracy społecznej malowałam przystanek w Stoszowicach, za co dostałam podziękowania od wójta i rady gminy. Moje „dzieło” można obejrzeć– znajduje się niedaleko urzędu gminy.

Tekst: Magdalena Potok, kl. IId
Foto: Filip Zielonka, kl. IIIb