TROJE LICEALISTÓW Z NAGRODAMI
Dodane przez Administrator dnia Padziernik 04 2018 11:50:36

Wysokie średnie, udział w olimpiadach i konkursach, wzorowe zachowanie – za te osiągnięcia nasi licealiści otrzymali 27 września br. nagrody podczas sesji Rady Powiatu.

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

Wysokie średnie, udział w olimpiadach i konkursach, wzorowe zachowanie – za te osiągnięcia nasi licealiści otrzymali 27 września br. nagrody podczas sesji Rady Powiatu. Zarząd Powiatu Ząbkowickiego przyznał je Jessice Krysiak (średnia w ubiegłym roku szkolnym 5,0), Witoldowi Podrazie (5,47) oraz Jakubowi Trojnarowi (5,44). Licealiści odebrali je z rąk Starosty Powiatu – pana RomanaFestera, Wicestarosty Powiatu – pana MariuszaSzpilarewicza oraz Przewodniczącego Rady Powiatu – pana Jerzego Organiściaka.

Przypominamy, że wymienieni brali udział w etapach szkolnych i okręgowych olimpiad oraz konkursów. Jessica uzyskała tytuł laureatki Olimpiady Wiedzy o Mediach i zapewniła sobie miejsce na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Kuba nie po raz pierwszy został nagrodzony: w roku szkolnym 2017/2018 był stypendystą Prezesa Rady Ministrów. O sukcesach Witka i jego pasjach ukaże się wkrótce artykuł na naszej stronie internetowej.

Cała trójka to wyjątkowi, ambitni i wszechstronni uczniowie. Przed nimi jeszcze wiele możliwości rozwoju i zdobywania laurów w różnych dziedzinach. Serdecznie gratulujemy tego, co już osiągnęli i czekamy na następne sukcesy!

Tekst: pani Jolanta Depczyńska
Foto: pan Krzysztof Kotowicz – zabkowice4you