Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatCzerwiec 25 2021 15:46:46 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wiceyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2021/2022
Inspektor Ochrony Danych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2021

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
My, uczniowie klas pierwszych, ślubujemy…

2. października 2020 roku w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, przygotowana przez panią Annę Grześków oraz panią Edytę Moczulską. Pierwszoklasiści zostali powitani przez uczniów klas drugich i trzecich, którzy pokazali, jak łączyć można swoje pasje z nauką.

Po odśpiewaniu hymnu szkoły została przedstawiona prezentacja dotycząca historii szkoły. Następnie głos zabrał pan dyrektor Tomasz Błauciak i odbyło się oficjalne pasowanie na uczniów naszego liceum. Cała uroczystość poprowadzona została przez Oliwię Szmucer i Kacpra Żuraka . Program artystyczny rozpoczęła Agata Woźniczka, śpiewając utwór „Nie wiem, czym jest miłość”. W rytm tanga zatańczyli: Hanna Świerzewska i Maksymilian Żurawiak. Natalia Kinasz, Kornelia Stępień, Nikola Łyżeń i Ewelina Fryc. Uczniowie reprezentowali szkołę tańca Hanny Zielińskiej w swoim układzie tanecznym. Mogliśmy podziwiać piękno języka francuskiego w piosence „Ne mes quite pas” wykonanej przez Rebekę Sałacką. Swoimi wokalno - językowymi umiejętnościami podzieliły się Aleksandra Świdzińska, Oliwia Chwedeczko i Wiktoria Działek w utworze „Sign of the times”. Paulina Malinowska zaśpiewała w języku rosyjskim. Usłyszeliśmy również Karolinę Karpiak w piosence „Wyrzeźbiłam twoją twarz”. Wśród wykonawców nie zabrakło zespołu muzycznego w składzie: Mikołaj Gulej- gitara basowa, Sebastian Zioła - gitara prowadząca, Dominika Struczyńska- wokal, Jakub Golec - perkusja, którzy wykonali utwór „Zombie”. Jakub Dziatczyk wykorzystał swój aktorski talent przy recytacji „Monologu znerwicowanego ucznia”. Program artystyczny został zakończony przez Klaudię Niemiec i Jesikę Ciborowską niemieckojęzycznym utworem „Mad World”. Każda z klas pierwszych po apelu wykonała wspólne zdjęcie wraz z wychowawcą.

Mamy nadzieję, że tegoroczni pierwszoklasiści spędzą w naszej szkole najlepsze lata swojej młodości, szlifując swoje nie tylko naukowe talenty. Pamiętajcie, że czeka Was trudna droga do sukcesu, ale bez pracy nie ma kołaczy. Wierzymy, że dacie radę, tak samo jak my.

Tekst: Konstacja Lisiecka, kl. II B
Foto: Katarzyna Zielecka, kl. III c

Copyright © 2015
3230940 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: