Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatCzerwiec 04 2020 20:03:55 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wiceyrektor
Mariola Hajduk
Menu główne

REKRUTACJA 2020/2021
Inspektor Ochrony Danych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2020

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
FESTIWAL PROFILAKTYCZNY PO RAZ CZWARTY

„U-wolnieni!” to hasło tegorocznej edycji imprezy, która 29 maja zgromadziła młodzież z dolnośląskich ochotniczych hufców pracy. W sali widowiskowej ZOKu zasiedli także uczniowie ząbkowickich szkół oraz goście z różnych miejscowości województwa. Organizator, czyli Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich, zadbał o dobrą atmosferę, a pani Krystyna Zerbok o to, aby impreza rzeczywiście przypominała festiwal.

Zanim rozpoczęły się konkurencje, pani Krystyna Szymańska ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w prosty, ale sugestywny sposób scharakteryzowała etapy uzależnień.

Festiwal otworzyła scenka pantomimiczna przygotowana przez podopiecznych OSiW. Gra światłem, taniec, rekwizyty — to wszystko sprawiło, że widzowie obejrzeli z zaciekawieniem taki sposób przekazywania problemu zniewolenia przez różne współczesne pokusy.

Kolejną częścią były konkursy, w których braliśmy udział. Oliwia Józefowicz z towarzyszącym jej na gitarze Wojtkiem Ciapką pokonała konkurencję i zdobyła I miejsce. Sama napisała poruszający tekst i dobrała melodię.

W plastycznych zmaganiach wygrała pomysłowa Julia Gruszka z Ib, a w kategorii teatralnej zwyciężyła niesamowita Kamila Leśniak, także z Ib.
W oczekiwaniu na werdykt wysłuchaliśmy koncertu jednego z podopiecznych ośrodka w Mysłakowicach – Grzegorza Sołtysiaka. Na scenie wspólnie bawiła się młodzież z różnych placówek, a nasz licealista — Kacper Kostyszyn zachwycił tańcem z panią Krystyną Zerbok. Filmiki z festiwalu, nagrane przez klasę Id, można obejrzeć na naszej stronie facebookowej.

Nastroje Id i Ic po festiwalu były bardzo pozytywne, tym bardziej że przypomniano o zagrożeniach i możliwościach różnego, wartościowego spędzania czasu.
Tekst: Tamara Tomasiak, kl. Id
Foto: uczniowie klasy Id, Julia Gruszka z Ib oraz zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/36812,u-wolnieni-iv-festiwal-profilaktyczny-mlodziezy-dolnego-slaska-w-zabkowicach-slaskich-foto

Tekst: Tamara Tomasiak, kl. Id
Foto: uczniowie klasy Id, Julia Gruszka z Ib oraz zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/36812,u-wolnieni-iv-festiwal-profilaktyczny-mlodziezy-dolnego-slaska-w-zabkowicach-slaskich-foto

Copyright © 2015
2487199 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: