Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatWrzesie 15 2019 12:13:55 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2018/2019Inspektor Ochrony Danych

Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2019

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
FESTIWAL PROFILAKTYCZNY PO RAZ CZWARTY

„U-wolnieni!” to hasło tegorocznej edycji imprezy, która 29 maja zgromadziła młodzież z dolnośląskich ochotniczych hufców pracy. W sali widowiskowej ZOKu zasiedli także uczniowie ząbkowickich szkół oraz goście z różnych miejscowości województwa. Organizator, czyli Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich, zadbał o dobrą atmosferę, a pani Krystyna Zerbok o to, aby impreza rzeczywiście przypominała festiwal.

Zanim rozpoczęły się konkurencje, pani Krystyna Szymańska ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w prosty, ale sugestywny sposób scharakteryzowała etapy uzależnień.

Festiwal otworzyła scenka pantomimiczna przygotowana przez podopiecznych OSiW. Gra światłem, taniec, rekwizyty — to wszystko sprawiło, że widzowie obejrzeli z zaciekawieniem taki sposób przekazywania problemu zniewolenia przez różne współczesne pokusy.

Kolejną częścią były konkursy, w których braliśmy udział. Oliwia Józefowicz z towarzyszącym jej na gitarze Wojtkiem Ciapką pokonała konkurencję i zdobyła I miejsce. Sama napisała poruszający tekst i dobrała melodię.

W plastycznych zmaganiach wygrała pomysłowa Julia Gruszka z Ib, a w kategorii teatralnej zwyciężyła niesamowita Kamila Leśniak, także z Ib.
W oczekiwaniu na werdykt wysłuchaliśmy koncertu jednego z podopiecznych ośrodka w Mysłakowicach – Grzegorza Sołtysiaka. Na scenie wspólnie bawiła się młodzież z różnych placówek, a nasz licealista — Kacper Kostyszyn zachwycił tańcem z panią Krystyną Zerbok. Filmiki z festiwalu, nagrane przez klasę Id, można obejrzeć na naszej stronie facebookowej.

Nastroje Id i Ic po festiwalu były bardzo pozytywne, tym bardziej że przypomniano o zagrożeniach i możliwościach różnego, wartościowego spędzania czasu.
Tekst: Tamara Tomasiak, kl. Id
Foto: uczniowie klasy Id, Julia Gruszka z Ib oraz zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/36812,u-wolnieni-iv-festiwal-profilaktyczny-mlodziezy-dolnego-slaska-w-zabkowicach-slaskich-foto

Tekst: Tamara Tomasiak, kl. Id
Foto: uczniowie klasy Id, Julia Gruszka z Ib oraz zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/36812,u-wolnieni-iv-festiwal-profilaktyczny-mlodziezy-dolnego-slaska-w-zabkowicach-slaskich-foto

Copyright © 2015
2018847 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: