Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatSierpie 20 2019 04:06:05 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2018/2019Inspektor Ochrony Danych

Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2019

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Minifinał WOŚP za nami – zebraliśmy 1601,64 zł!

Wspólna zabawa, licytacje, występy wokalne, taneczny oraz przebierańcy– tak było 11 stycznia , kiedy kolejny raz zorganizowaliśmy minifinał WOŚP w naszej Szkole.Dzięki przychylności Dyrekcji, zaangażowaniu pani Elżbiety Wąż i wielu licealistów udało się w ciągu zaledwie godziny stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Na pewno podgrzewali ją prowadzący: Kacper Krupiński i Kuba Dziewa, którzy starali się ze wszystkich sił, aby zareklamować licytowane fanty. Karolina Kiełbasiewicz krążąca po auli także skutecznie napełniała puszkę, a Kamila Wąsik sprzedawała przepyszne babeczki w zamian za datek.No i udało się: zebraliśmy 1601,64 zł! W zeszłym roku było to 790,69zł.A więc pobiliśmy rekord! Wspomogliśmy w ten sposób cel tegorocznej zbiórki: zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przeznaczyli na licytację dwa karnety do Fit Fabryki, voucher do Gabinetu Kosmetycznego NM Beuty, voucher do „Wunsza”, przetwory, wypieki, wiersze czy Wieżę Eiffla. Część licytowanych darów pochodziła od nauczycieli, co niewątpliwie przyczyniło się do wysokości oferowanych kwot. Dziękujemy uczestnikom licytacji za wspaniałe gestyyummy

Gratulujemy pomysłowości tym, którzy się przebrali, jury miało nie lada problem: zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrali gangster i jego kobieta, czyli Maja Bednarz i Mateusz Łaszczewski. Publiczności podobali się też pozostali. Wieszak, „baba”, wiedźma, wędkarz – to tylko niektórzy przebierańcy.IIc wraz z wychowawczynią zaprezentowała się w błyszczących perukach i to ta klasa otrzymała nagrodę Dyrektora.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do naszej akcji, począwszy od Dyrekcji, a skończywszy na Id, która aulę uprzątnęła. Dziękujemy Patrycji Barylskiej, Oliwii Józefowicz i Kasi Cichoń za występy.

Wielu licealistów w niedzielę, 13 stycznia podczas finału zaangażowało się w zbiórkę, byli wolontariuszami i występującymi na scenie, nie tylko w Ząbkowicach, ale też w swoich miejscowościach. Im też należy się podziękowanie.

Wszystkim, którzy angażują się w WOŚP i ją wspierają, bardzo przykro jest z powodu tego, co się wydarzyło w niedzielę w Gdańsku oraz z powodu decyzji Jurka Owsiaka. Jesteśmy jednak przekonani, że w przyszłym roku znów zagramy! Nie może być inaczej!

Tekst: Aleksandra Siwek, kl. IIa i pani Jolanta Depczyńska
Foto: Filip Zielonka, kl. IIIb

Copyright © 2015
1980997 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: