Licealiada 2010/2011
Dodane przez MirSan dnia Luty 04 2011 20:57:55

O1 lutego 2011 w III Liceum Ogólnokształcącym im Władysława Jagiełły odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu miasta i gminy. W rozgrywkach wzięły udział trzy drużyny: ZSP2 Ząbkowice Śląskie ,,Wrocławska”, ZSP Kamieniec Ząbkowicki ,,Pszczółka” i gospodarze III LO Ząbkowice.
Zawody przebiegały pod dyktando gospodarzy, w pierwszym meczu dziewczyny z ogólniaka zdecydowanie wygrały w dwóch setach z ,,Wrocławską”, pierwszy do 9 a drugi do 17 punktów. Drugie spotkanie było bardziej wyrównane ,,Wrocławska” przegrała z ,,Pszczółką” w setach 1:2. W trzecim pojedynku nasze dziewczyny znów dominowały, tym razem nad ,,Pszczółką” wygrywając w setach 2:0.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Stawką meczu był awans do finału powiatowego, który rozegrany zostanie 03 lutego również na sali ząbkowickiego ogólniaka. Do finału awansować mogły tylko dwie drużyny...